Tavsiye Telefonun Bir Arızası

Sponsorlu Bağlantılar

Z3Rostfx

Z3Rostfx

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun Bir Arızası
Arkadaşlar 2. el Samsung Galaxy Note GT-N7000 model bir telefonum var ve sd cart cihazın belleği olarak cihaz belleği'de sd cart olarak işlev görüyor (10 gb ram 1,50 gb depolama ??) yazılım'sal mıdır donanımsal mıdır başka bir şey midir yazarsanız sevinirim.
Up

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
yazılımını yeniden yükle, büyük ihtimalle yazılımsal sorun

Z3Rostfx

Z3Rostfx

Üye
    Konu Sahibi
Nerden indiricem ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bu tür işleri bilmiyorsan bir telefoncudan attırabilirsin

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
yazılımsal bir sorun sd kartı çıkarınca ne oluyor ?

Z3Rostfx

Z3Rostfx

Üye
    Konu Sahibi
sd cart çıkarmayı denedim sistemin kendi sd cartı var (telefon özelliklerini biliyorum ama telefon hakkında fazla bilgim yok) çıkarıncada aynı sonucu veriyor yarın götürücez aldığımız yere yaptırıcaz ne demeliyim ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
birşey demene gerek yokki göster yeterli :)

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

H0lligan

Üye
telefoncularin cogu kazik atar yazilim diye goturursun icinden bi bakmissin malzeme calmis yan sanayisini koymus sen en iyisi kendin at bence olmassa telefoncuya goturursun. pc varsa pcye odin downloder kur yoksa store dan mobile odin e bak destekliyorsa cihazini ordan yaparsin. yazilimi indirmek icin de sammobili kullanabilirsin.

Z3Rostfx

Z3Rostfx

Üye
    Konu Sahibi
Samsung firması hariç yüklenen yazılımda sorun çıkarmazmı orjinal değil falan demezmi yazılımdır sonuçta ?
gözümün önünde yaparsa malzeme çalamaz ne kadar sürerki yapması ?
birde 2. el aldım zaten çalıcağı şey 3-4 yıl önceki malzeme neyini çalacakki birde hergün görüyor bizi malzeme çaldığını öğrensek ne diyecek bize onuda düşünür yani :D düşünmezse ayıp

H0lligan

Üye
Samsung firması hariç yüklenen yazılımda sorun çıkarmazmı orjinal değil falan demezmi yazılımdır sonuçta ?
gözümün önünde yaparsa malzeme çalamaz ne kadar sürerki yapması ?
birde 2. el aldım zaten çalıcağı şey 3-4 yıl önceki malzeme neyini çalacakki birde hergün görüyor bizi malzeme çaldığını öğrensek ne diyecek bize onuda düşünür yani :D düşünmezse ayıp
gozunun onunde yapmaz oyle bir niyeti varsa yeni yazilim atilacak santin almamiz lazim sukadar dolar,tl vs. tutyor yazilim zaten hem uzun is der gider telefonu arkaya biyere koyar hic oyle bir niyeti yoksa bile unutur icinden malzeme alir yerine dandirik takar sonra olmadi der sana geri verir inan boyle rahat tipler bile taniyorum hele amcam varya amcam oyle bi herif ki adam getiriyor sismis bataryayi gosteriyor yenisini alacak goturuyor arkaya sisini indiriyor adama geri satiyor sonra benim tele guyaa imei atacak diye vermisdim bi ara tabi ozaman telefondan anlamiyodum gitmis orjinal imei li calmis yani bunu benim amcam bile yapiyor amcam in yapmasi neyse de bana bile yapiyor ki bu saadece basit bir ornek ama boyle olmayanlarda var tabiki az da olsa var hala

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
gozunun onunde yapmaz oyle bir niyeti varsa yeni yazilim atilacak santin almamiz lazim sukadar dolar,tl vs. tutyor yazilim zaten hem uzun is der gider telefonu arkaya biyere koyar hic oyle bir niyeti yoksa bile unutur icinden malzeme alir yerine dandirik takar sonra olmadi der sana geri verir inan boyle rahat tipler bile taniyorum hele amcam varya amcam oyle bi herif ki adam getiriyor sismis bataryayi gosteriyor yenisini alacak goturuyor arkaya sisini indiriyor adama geri satiyor sonra benim tele guyaa imei atacak diye vermisdim bi ara tabi ozaman telefondan anlamiyodum gitmis orjinal imei li calmis yani bunu benim amcam bile yapiyor amcam in yapmasi neyse de bana bile yapiyor ki bu saadece basit bir ornek ama boyle olmayanlarda var tabiki az da olsa var hala

Kuvvetli hayal gücün varmış arkadaşım yazılım dediğimiz şey bi ROM elinde hazır varsa 30 DK yoksa internet hızına bağlı olarak max 2 saat öyle parça sök cin malını tak bunlar eskiden di bende telefonculuk yapıyorum bi telefonu parçalayıp toplamak öyle kolay iş değil kimsede öyle bisey yapacak kadar sabırlı değil 1000 de 1 öyle bi haysiyetsiz ile karşılaşırsın

@Z3Rostfx arkadaşım sende anlamiyosan bu işlerden yarın ozelden yaz bana 2 saatte hallederiz merak etme telefonuna hiç bisey olmaz garantisi varsa olduğu gibi kalır saygılar
Yok satın almak dolar vs hayal gücüne bak arkadaş internette model numarasını yazınca bile tomar tomar FW ler çıkıyor :ehe

Yinede acemi kullanıcıların bu işleri yapması sakıncalı çünkü garanti kapsamına girmez telefonu yine telefoncunun eline birakirsin 20 TL ye halleder dediğim gibi max 2 saate temiz temiz alırsın telefonunu

Z3Rostfx

Z3Rostfx

Üye
    Konu Sahibi
Vallahi bilmiyorumki ne yapsam bilemedim

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Vallahi bilmiyorumki ne yapsam bilemedim

Yarın ne zaman müsait olursan bana özelden yaz hallederiz merak etme ben ara ara gidiyorum foruma elbet denk geliriz yarın ama dediğim gibi en fazla 2 saat sürer kendini ona gore ayarla

Z3Rostfx

Z3Rostfx

Üye
    Konu Sahibi
Birde adam 2. el telefonda 10 gb depolama yeri neden bıraksınki çalsaydı orda çalardı değiştirirdi iki dk'da kim anlıyacak kim bilecek depolama yerinin okadar iyi olduğunu :D
nasıl yapıcaksınki ?

H0lligan

Üye
Kuvvetli hayal gücün varmış arkadaşım yazılım dediğimiz şey bi ROM elinde hazır varsa 30 DK yoksa internet hızına bağlı olarak max 2 saat öyle parça sök cin malını tak bunlar eskiden di bende telefonculuk yapıyorum bi telefonu parçalayıp toplamak öyle kolay iş değil kimsede öyle bisey yapacak kadar sabırlı değil 1000 de 1 öyle bi haysiyetsiz ile karşılaşırsın

@Z3Rostfx arkadaşım sende anlamiyosan bu işlerden yarın ozelden yaz bana 2 saatte hallederiz merak etme telefonuna hiç bisey olmaz garantisi varsa olduğu gibi kalır saygılar
Yok satın almak dolar vs hayal gücüne bak arkadaş internette model numarasını yazınca bile tomar tomar FW ler çıkıyor :ehe

Yinede acemi kullanıcıların bu işleri yapması sakıncalı çünkü garanti kapsamına girmez telefonu yine telefoncunun eline birakirsin 20 TL ye halleder dediğim gibi max 2 saate temiz temiz alırsın telefonunu
ben isin asli bu demiyorum bilader adami bunlarla kandiriyorlar diyorum adama diyecek 20 dolara zaten aliyoruz 55 tlye atariz yazilimi uzun is sen bunu yarin gel al elinde is yoksa yetisdirmesi gereken tamir yoksa gecicek telefonun basina elindeki gelen diyer varsa tamirle degistirecek hic malzeme beklemeden. sonra ugras dur telefonla. bunu harbiden yapan var ve eminim sen istanbulda degilsin gel bakalim bi istanbula soyleme telefoncu oldugunu ver adama bi telefon bak bakalim bunu 1000 de 1 mi yasiyosun 10 da 1 mi ? acemi olup olmadigimida emin ol tartisabiliriz uzun uzun. telefonculugumu bilmeden kendikiyle kiyaslayamazsin artisligin ukalaligin luzumu yok bilader. eminim sende milleti dolandirmissindirda 1000 de 1 diyosun iftira olarak anlama dediklerinden bu cikar anca aga hem adami niye ozele cagirdiginda ayri bir konu burdan yazarsan bu sorunu yasayan baskasida yararlanacak ama NEDENSE(?) dolandiriciligin 1000 de 1 oldugunh idda eden biri yazilim konusunda bilgisiz birini ozele cagiriyor bence bu son yazdigim tartisilir bir konu :hmmm

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
Z3Rostfx

Z3Rostfx

Üye
    Konu Sahibi
Ya bana yapıcağımı söyleyin istanbul'da oturuyorum

Death Punch

Death Punch

Üye

Burdakileri uygula bunları yapmadan önce yedek almayı unutma rehber galeri vs.

• Beğen
Tepkiler: ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
ben isin asli bu demiyorum bilader adami bunlarla kandiriyorlar diyorum adama diyecek 20 dolara zaten aliyoruz 55 tlye atariz yazilimi uzun is sen bunu yarin gel al elinde is yoksa yetisdirmesi gereken tamir yoksa gecicek telefonun basina elindeki gelen diyer varsa tamirle degistirecek hic malzeme beklemeden. sonra ugras dur telefonla. bunu harbiden yapan var ve eminim sen istanbulda degilsin gel bakalim bi istanbula soyleme telefoncu oldugunu ver adama bi telefon bak bakalim bunu 1000 de 1 mi yasiyosun 10 da 1 mi ? acemi olup olmadigimida emin ol tartisabiliriz uzun uzun. telefonculugumu bilmeden kendikiyle kiyaslayamazsin artisligin ukalaligin luzumu yok bilader. eminim sende milleti dolandirmissindirda 1000 de 1 diyosun iftira olarak anlama dediklerinden bu cikar anca aga hem adami niye ozele cagirdiginda ayri bir konu burdan yazarsan bu sorunu yasayan baskasida yararlanacak ama NEDENSE(?) dolandiriciligin 1000 de 1 oldugunh idda eden biri yazilim konusunda bilgisiz birini ozele cagiriyor bence bu son yazdigim tartisilir bir konu :hmmm

kardeşim özele çağırmamdaki amaç bi sorun sıkıntı olursa TW ile anında müdahale etmek internet üzerinde ne gibi bi dolandırıcılık yapabilirim ? sen amcan veya başka biri tarafından dolandırılıdın diye herkese aynı muameleyi yapman doğru değil. evet istanbul için bende aynı şeyleri duydum ama bunun anlamı istanbulda herkes birbirini dolandırıyor değil şerefi namusuyla iş yapanlarda var ayrıca benim kendimi kimseyle kıyasladığım yok tek söylediğim izmirde bende bu işi yapıyorum onun dışında ben de bildirim al link bu kendi başına yap demesini adam acemiyim korkuyorum işlem yapmaya diyor bende bi el atayım dedim forumların amacı olan şey de budur burda çok sık rastlanmaz acemi kullanıcılara o yüzden forumda öyle şuna nasıl ROM yüklenir buna nasıl format atılır gibi konular yok böyle acemi kullanıcılar da oldumu durduk yere konu açmak yerine forumu doldurmadan özelden işini halledersin eğer @Z3Rostfx kardeşim bir kuşkun şüphen varsa @Death Punch sana link atmış zaten ordan yaparsın yok ben yapamam diyorsan dediğim gibi gel özele forumu doldurmadan halledelim işini daha sonrada @H0lligan tatmin olsun diye onu da özel mesajlara ekleriz seni nasıl dolandırdığımı görür

H0lligan

Üye
kardeşim özele çağırmamdaki amaç bi sorun sıkıntı olursa TW ile anında müdahale etmek internet üzerinde ne gibi bi dolandırıcılık yapabilirim ? sen amcan veya başka biri tarafından dolandırılıdın diye herkese aynı muameleyi yapman doğru değil. evet istanbul için bende aynı şeyleri duydum ama bunun anlamı istanbulda herkes birbirini dolandırıyor değil şerefi namusuyla iş yapanlarda var ayrıca benim kendimi kimseyle kıyasladığım yok tek söylediğim izmirde bende bu işi yapıyorum onun dışında ben de bildirim al link bu kendi başına yap demesini adam acemiyim korkuyorum işlem yapmaya diyor bende bi el atayım dedim forumların amacı olan şey de budur burda çok sık rastlanmaz acemi kullanıcılara o yüzden forumda öyle şuna nasıl ROM yüklenir buna nasıl format atılır gibi konular yok böyle acemi kullanıcılar da oldumu durduk yere konu açmak yerine forumu doldurmadan özelden işini halledersin eğer @Z3Rostfx kardeşim bir kuşkun şüphen varsa @Death Punch sana link atmış zaten ordan yaparsın yok ben yapamam diyorsan dediğim gibi gel özele forumu doldurmadan halledelim işini daha sonrada @H0lligan tatmin olsun diye onu da özel mesajlara ekleriz seni nasıl dolandırdığımı görür
benim amacim tatmin olmak degil amcam tarafindan dolandirildim herkez aynida demiyorum istanbulda tanimadigimiz belki 1yada 2 telefoncu vardir emin ol %90 ayni buda hayatin gercegi bliader. Ozel mesaj la milleti kandiriyorsun demiyorum kandirma ihtimalin var diyorum soz lerini tekrar okursan sende ayni seyleri dusunebilirsin burdan yazman daha mantikli olur dememin nedeni de bu degildi zaten forumda evet acemi arkadaslarimiz az olmakla beraber VAR lar ve en az konuyu acan arkadas disinda 1 kisi bile yararlansa kârdir forumda kimsenin isine yaramasada ziyaretciler var yada (olur demiyorum senlede alakasi yok) anlatan arkadas eksik yazsa bi yerde kucuk bir hata varsa burda yazildiginda mudahale eder bilgili biri yani bunlar da dusunulursa saadece bu konu icin degil her konuda yardimci olunucaksa konudan yapilmasi daha mantikli dir. hem forum bunlarla dolmasin diyorsunda forum degil konu dolabilir anca ama zaten konun amacida bu bi sorun olmaz yani konu dolmasi sorun oluyorsada varsin olsun bundan olsun kimseye bir zarari yok ama yinede konu sahibi bilir bu arada garantiye bise olmadan hallederiz ne alaka telefon 2. el kim bilir kac kere tamire girdi girmese bile garanti zamanla ucmusdur konu ya dalip artislik yapicam diye durusunu bozma kardesim burdaki tek amacimiz arkadasa yardimci olmak amac sapip tartisma olmasin aman diyim.

Z3Rostfx

Z3Rostfx

Üye
    Konu Sahibi
evet bu işte acemiyim ama goril kardeş sende bir yandan haklısın ikinizde haklısınız ama bende acemiyim ne yapıcam rom ney bilmiyorum yani telefoncuya götürücez bu akşamüstü yaparmış adam ok

Üst Alt