Telefonumu sevise gönderdim ama hangi sevis olduğunu bilmiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
isyatur

isyatur

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumu sevise gönderdim ama hangi sevis olduğunu bilmiyorum
Telefonumu aldığım bayiden servise gönderdim telefonu satan kişiye sordum telefonum hangi garantiye sahip diye bana genpa olduğunu soyledi ama genpanın sitesinden ımeı sorgulama yapıyorum boyle bir ımeı kayıtlı değildir diyo delefonun kutusunda hangi firam olduğunla ilgili bir garanti simgesi yok (Telefon geldi telefonun kullanıcı hatasından yere düşürmeye bağlı lak entegresi çatlamış 400 lira isteniyor) benim telefonumun hangi garantiye yollandığını nasıl öğrenebilirim ??(Bütün garanti firmlarından ımeı sorgulama yaptım) bana lütfen yardım edin bir telefon servisinin 400 lira istemesi imkansız belki kullanıcı hatası bir arıza bile değil telfonu satan bayiden çok şüpheleniyorum (Telefonu servise gönderirken genpa kağıdana imza attım genpa müşteri hizmetlerini aradığımda da böyle bir ımeı kayıtlı değildir dedi)

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Sırf göndermek için mi gönderdin ,yoksa bilmeden mi böyle birşey yaptın ?

Aldığın yerle görüş ,o işte bi sakatlık var İmei çakmış olabilir belki cihaza

avcitalip

avcitalip

Üye
eğer cihazın Arc S ise Netcell garantili olabilir,kutunun içinde garanti belgesi vardır onun içinde yazması gerekir

be hayvan herifler zaten o telefonun 2.el temizleri max 600 TL falan ediyor...

isyatur

isyatur

Üye
    Konu Sahibi
hayır telefon Netcell garantili deiğil Şimdi ben bu telefonu aldığımdan beridir 2 kere servise gönderdim 1 inci gönderişimde teleservice kağıdana imza attım yollandı 2 inci gönderişimdede genpa kağıdına imza attımda gönderildi ve ımeı no ile 2 sindede sorgu yaptığımdada böyle bir ımeı kaydededilmemiştir yazıyor (Tüketici haklarına şikayette bulunursam bir sonuç alabilirmiyim) ???

- - - Eklendi - - -

Imeı çakmamış resmi bir siteden ımeı sorgu yaptığımda ımeı telefonun modeliyle eşleşiyor ve ıthal cihaz yazıyor

avcitalip

avcitalip

Üye
hayır telefon Netcell garantili deiğil Şimdi ben bu telefonu aldığımdan beridir 2 kere servise gönderdim 1 inci gönderişimde teleservice kağıdana imza attım yollandı 2 inci gönderişimdede genpa kağıdına imza attımda gönderildi ve ımeı no ile 2 sindede sorgu yaptığımdada böyle bir ımeı kaydededilmemiştir yazıyor (Tüketici haklarına şikayette bulunursam bir sonuç alabilirmiyim) ???

- - - Eklendi - - -

Imeı çakmamış resmi bir siteden ımeı sorgu yaptığımda ımeı telefonun modeliyle eşleşiyor ve ıthal cihaz yazıyor

Aldığınız yer bilmiyorsa bence bir gozukun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt