Telefonumu Bul (www.windowsphone.com Üzerinden)

Sponsorlu Bağlantılar

ERKAN1907KAYA

ERKAN1907KAYA

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumu Bul (www.windowsphone.com Üzerinden)
arkadaşlar, telefonda, sitede, telefonumuzu harita üzerinden takip edebilme şansımız varmış,
ama birtürlü ben bunu bulamadım. bilgisi olan var mı?

frk uzn

frk uzn

Üye
windowsun sitesine girin hesabınızı girin hesap isminize tıklayın orda telefonumu bul var öyle hatırlıyorum geçenlerde lumia 520 kurarken görmüştüm

ERKAN1907KAYA

ERKAN1907KAYA

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ettim, o işlemleri yaptım ve resmini çekip buraya koydum. dediğin resimde var. ben harita üzerinde bulmayı istiyorum

Rainesto

Rainesto

Üye
Öyle birşey oldugunu sanmıyorum

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
Oyle birsey var amas telefonunuzun internete bagli olmasi lazim ki microsoft telefon ile baglanti kurabilsin.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
hayır ya telefonumu bul diyor ama harita üzerinden yada nerde olduğunu bulmakla alakası yok. Bende ilk öğrendiğimde çok sinirlenmiştim. Sadece kilitleme, çaldırma ve bir şey daha vardı. Ama harita üzerinde gösterme ya yok, yada ben bulamadım.

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
Telefonumu bul belki burdan geliyordurnevin icinde telefonunuzu kaybettiniz bulamiyorsuniz vdirekt olarak caldirabilirsiniz brdanvda greliyor olabilir.

serkan410

serkan410

Üye
pc windows8 ise telefonu usb kablosuyla bağladığında nokia uygulaması açılır ve o ekranda çalışıyor telefonumu bul özelliği harita üstünden göseriyor

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
burdan bakabilirsin

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Telefonu kaybettiğin zaman?

Üst Alt