Telefonuma ekran jelatini alcam ama hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
mat alma ekran görüntü kalitesini düşürüyo bi arkadaşta vardı çıkardı sıkılıp çıkardı telefonu elime aldım sanarsın başka bi telefon kullanıyorum bence parlak al.

Dampierre

Dampierre

Üye
Mat falan almayin. Rezalet. Alacaksaniz 25-30 liralik kaliteli olanlarindan almalisiniz. Ancak 1 yildir kilifsiz ve ekran koruyucusuz galaxy s2 kullaniyorum. 4-5 kere yere dustu, bir keresinde ekrani tasa dayayip sabitleyip video cektim, hicbir cizik yok cidden. 1 tane var ben ona cizik demiyorum. Gunesin altinda dikkatlce bakinca zorla goruluyor.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
bu konuya neden daha önce bakmadımki !!! :( :( daha dün lumia 920 ye mat jelatin aldım 20 tl o ara kararsızdım matmı yoksa parlakmı alayim diye offff

MrGalaxy

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlardan çıkardığım sonuç mat ekran koruyucu almamak. Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Sanırım Buff olanından alacağım

rodinatr

rodinatr

Üye
Parrlakkk

• Beğen
Tepkiler: MrGalaxy
CasuS_87

CasuS_87

Üye
parlak olandan al :)

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
1300 e kıyıp almışsın az daha paraya kıyarım diyasan

yanlız folyo değil bu temperli cam(dayanıklı cam) arkadaş s3 için olanından kullanıyo uçlu kalemle üzerinden geçiyoz kılcal çizik bile olmuyo

zaten s3'te gorilla glass 2 var yani kolay kolay çizemezsin google'a yaz gorilla glass 2 diye :evet:

MrGalaxy

Üye
    Konu Sahibi
avcitalip

avcitalip

Üye
Cok arastirdim fakat arkadas Note II'sinin camini kirinca tedirgin olmaya basladim

dikey olarak düşürmemeye çalış birşey olmaz :oke: bende çok düşürdüm ekranı kırmadan önce :evet: dikey olarak düşürme yeter onun haricinde cebinde çizici cisimler bulundurma :oke:

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt