Telefonuma Aveadan Sınırsız İnternet .. [SORUN]

 • 4 Nisan 2013
 • 800 Okunma
 • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Selamn Aleykm Beyler . : Öncelikle Telefonuma 4.4.2013 Tarihinde [ Bugn] Sınırsız İnternet Yaptm fakat Sonra Pc e Bagladm telefonu .. speedtest e girdm 1.56 Dowland Cıktı Milletinki 4 , 7 ,6 , 9 Falan allah ne verdiyse işte Benmki neden bu kadar düşük Telefon : 5800 Expres Music , 3.5g Çekiyor [] Acaba Yenimi Yaptıgım İçin Bu kadar düşük Yada aksam oldugu içnmi Yogun ise Yardımcı Olusanız Sevinirim :aha:
   


  Yazan: skystar18
 2. Bende de olur bazen... avea kalitesi biraz zayif bazen download 800 kb gorursun bazrnde 200 kb 3g ile... ayrica telefonun iyi cekmesi gerek zayif çektiği yerlerde çok düşüyor
   
 3. Kardesm 7 diş Çekior Yada aksamları Hani Yogun olrsa ondanda kaynaklana bilirmi.
   
 4. Aveanin hangi sınırsız paketi ?
   
 5. soz yazip 1415 e gnderdm 500 dk + snrsz net yaptm yaw gne hzli griyo sitelere ama testte az gzukuyo ping 62
   
 6. Bulunduğun bölgedeki abone sayısına ve baz istasyonuna uzaklığına göre değişir internet hızı.Gece yarısından sonra bi hız testi yaparsan hız büyük ihtimalle artar zira internete giren abone sayısı azalır.
   
 7. Aynen Kardeşim Dedigin Gibi : ) Fakat Benm Hız 96 Kbts e Düşünce Böle AGIIIIIR Yavaslarmı .
   
 8. Evet yavaşlar.Video falan izlemeyi unut.Sadece sitelere girip dolaşırsın ama o da çok yavaş olur.Tavsiyem Yandex.Browser tarayıcı indir.Onunla gir nete.Onda Turbo özelliği var.Net hızı yavaşlayınca sayfaları kendi sunucuları üstünden özel olarak sıkıştırıp yolluyor ve sayfalar daha hızlı açılıyor.
   
 9. yandex var firefox var chorome var aralarinda en hizli giren cho cikti
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/12/2018 - 20:17