Telefonum Whatsapp Girmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

godofnight

godofnight

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum Whatsapp Girmiyor
Merhaba arkadaşlar whatsapp ı kendi sitesinden indirdim symbian olarak fakat uygulammayı açıyorum tel noyu girdikten sonra başlatılıyor diyip kalıyor çözümü varmıdır?Bu arada e71 kullanıyorum.Yanlış yere açtıysam affola.

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
wifi üzerinden dene numaranı girdikten sonra.. normal GSM üzerinden data kullanıyorsan baya bekletiyor kişi listende çok kişi varsa.. 3G üzerinden biraz daha hızlı oluyor.. ama en hızlısı wifi.. bende cok beklemiştim donmuyorsa bi süre sonra bitiyor merak etme.. wifi ile dene..

godofnight

godofnight

Üye
    Konu Sahibi
Cevap için teşekkürler wifi ile giriyorum başlatılıyor diyor donmuyor yani hareket ediyor o başlatılıyor yazısı.Ama 1 2 dk bekledim bişey olmadı nedense.Tekrar deniyorum teşekkürler diğer arkadaşlarda ccevaplarını yazarsa iyi olur :)

sezaruyanik

sezaruyanik

Üye
Ben bir ara sildim,tekrar yukleyince bana da aynisi oldu.Cunku internet paketim yoktu.Ben de wifi ile denedim biraz bekletiyor ama oluyor.

godofnight

godofnight

Üye
    Konu Sahibi
Hocam yine aynı başlatılıyorda kaldı biraz beklettim wifi kullanıyorum işte internete bağlandığınızdan emin olun dedi ama programa girerken wlan ağı ara felan çıkmıyorki direk başlatılıyor yazıyor ne wifi seçebiliyorum ne bişey.

00ahmet

Üye
ewet aynısı bendede oluyor bende e71 kullanıyorum

s3xn3

Üye
Bendede Aynısı Oluyor Çözümü Yok mu ?

redo99

redo99

Üye
ınternet paketın bıtmıstır wifi ile dene

piccolo_master

piccolo_master

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]arkadaşlar önceden vodafone hattından girmiyordu şimdi giriyor.. Hattınızla ilgilide olabilir sorun[/SIZE][/COLOR]