Telefonum SD kartı biçimlendirmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

darbe190767

darbe190767

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum SD kartı biçimlendirmiyor
Lenovo p2 cihazima taktigim sandisk marka bir kart var telefon sürekli bozuk bu kart diyor biçimlendirmemi istiyor biçimlendirme işlemine başlattığımız ise biraz bekledikten sonra
command 34 volume partition disk 179,64 public' failed with 400 34 Command failed'
Bu hatayı veriyor kartı gm5 plus ve PC de denedim çalışıyor ve bicimlendiribiliyorum ama p2 ye taktigimda yukarıdaki hatayı alıyorum bu yardımcı olun

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2619136

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
“Resmini Çekip, Yükleyebilir Misiniz?”

darbe190767

darbe190767

Üye
    Konu Sahibi

Son durumda bu şekilde

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
“Cihazınız, Hafıza Kartını Desteklememektedir.”

darbe190767

darbe190767

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce kullandım kısa süreliğine kullanması için gm5 plus cihaza verdim bu kartı geri aldığımda bu şekilde idi ama hem PC hemde gm5plus cihazında sağlam ve formatlanabiliyor artı dosya atabiliyor um yani kart sağlam ve daha önce bu kartı bu telefonda kullandim yani Lenovo p2 kullandim

• Beğen

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
“O Zaman, General Mobile 5 Plus, O Hafıza Kartının Sistemine Bir Şey Kurmuştur (Formatlanamayan), Ondan Dolayı Olabilir.”

waterback

waterback

Üye
bilgisayara tak format at bu kadar basik

• Beğen
darbe190767

darbe190767

Üye
    Konu Sahibi
Denedim üstat sonuç aynı tele takıyorum bozuk diyor

• Beğen
waterback

waterback

Üye
Bilgisayarım / Yönet / Depolama / Disk Yönetimi'ne tıkla. Orada görünür. Sağ tuş / Biçimlendir de. Hızlı biçimlendir'i seçmeden dene

• Beğen
darbe190767

darbe190767

Üye
    Konu Sahibi
Üstat denedim hız yavaş denedim olmadı şimdi Norton Parti'nin ile deniyecegim

• Beğen
waterback

waterback

Üye
senin telefonun girişi bozuk ozaman boşuna uğraşma

• Beğen

kadirkaya75

Üye
Lenovo p2 cihazima taktigim sandisk marka bir kart var telefon sürekli bozuk bu kart diyor biçimlendirmemi istiyor biçimlendirme işlemine başlattığımız ise biraz bekledikten sonra
command 34 volume partition disk 179,64 public' failed with 400 34 Command failed'
Bu hatayı veriyor kartı gm5 plus ve PC de denedim çalışıyor ve bicimlendiribiliyorum ama p2 ye taktigimda yukarıdaki hatayı alıyorum bu yardımcı olun
üstad aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum çözüm yolu bulabildinmi

unutma3

Üye
bendede bu hata var hafıza kartını samsungdan aldım 0 128 gb telefon s7 edge pc görüyor tel görmüyor
telefona takınca sd kart desdeklenmiyor diyor devam diyosunuz biçimlendir diyosunuz yüzde 20 de kalıyor bu hatayı veriyor
pcde biçimlendirip taktım yine aynı
samsung servis e götürdüm yuvayı temizlediler sonuç aynı servis anakart değişcek dedi 1000 tl inanmadım yalan atıyor ya roomdan yada yuva değişcek kesin çözüm bilen varsa aydınlatsın

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bendede bu hata var hafıza kartını samsungdan aldım 0 128 gb telefon s7 edge pc görüyor tel görmüyor
telefona takınca sd kart desdeklenmiyor diyor devam diyosunuz biçimlendir diyosunuz yüzde 20 de kalıyor bu hatayı veriyor
pcde biçimlendirip taktım yine aynı
samsung servis e götürdüm yuvayı temizlediler sonuç aynı servis anakart değişcek dedi 1000 tl inanmadım yalan atıyor ya roomdan yada yuva değişcek kesin çözüm bilen varsa aydınlatsın
Başka Kart Denedin Mi?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Genelde fat32 dışındaki formatlarda oluyor bu sorun. Kart ntfs olarak mı biçimlendirilmiş?

unutma3

Üye
Başka Kart Denedin Mi?
denedim hepsi aynı hatayı veriyor
Mesaj birleştirildi:

Genelde fat32 dışındaki formatlarda oluyor bu sorun. Kart ntfs olarak mı biçimlendirilmiş?
hangi formatta denediysem olmadı hızlı biçimlendir,normal biçimlendirme,programla biçimlendirme sonuç aynı
bugün teknisyen şefi kart yuvası değişicek dedi samsung serviside tecrübesiz bu konuda genel samsung s serisinde sorun var sanırım bakalım görücez

unutma3

Üye
sorunum çözüldü arkadaşlar command 34 volume partition disk 179,64 public' failed with 400 34 Command failed' hatasının çözümü

hafıza kartının takıldıgı yerde temassızlık olduğu içinmiş orası değişince sorun çözüldü 50 ile 150 tl arasında ücreti var internette parçaları 40 tl ye satılıyor
bütün forumlarda aradım bu hatayı ingilizce forumlarda bilgi var sadece hafıza kartı kullanıp sorunu çözemeyenler burdan baksın boşa uğraşmasın

hafıza kartı görmüyoor,hafıza kartı okumuyor,hafıza kartı biçimlendirilmiyor

• Beğen
Tepkiler: z.turk30

Üst Alt