telefonum cwm ekranında kalıyor

Sponsorlu Bağlantılar

galahs

galahs

Üye
    Konu Sahibi
telefonum cwm ekranında kalıyor
Merhaba sizlere bir soru soracaktım.Yardım ederseniz sevinirim..Maxiplus 5( turkcell ) kullanıyorum.Telefonuma root attıktan sonra , cwm ile rom atmak istedim.Telefonumun sd kart 'ına rom dosyasını attım ve yüklemeye çalıştım ve hata aldım uptade aborted gibi bi yazı çıktı ve yükleyemedim.Yüklenmediğini görünce telefonu reboot işlemiyle yeniden başlattım fakat telefon her açıldığında cwm ekranına giriyor ve telefonum açılmıyor.Pc yle bağlantı kuramıyorum ne yapacağımı bilmiyorum bana detaylı olarak ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verebilir misiniz?

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
orjinal yazılımını indirip kur sonra root yap sorun düzelecektir

galahs

galahs

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal yazılımı indirip denedim hata alıyorum .Şu anda tam hatırlamıyorum ama signature failed update aborted gibi bi hataydı sanırım yükleme başlıyor fakat sonra hata alıyorum yüklenmiyor.Ayrıca telefonum rootlu zaten yazımda belirttiğim gibi root attıktan sonra rom atmaya çalıştım

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
costum rom dene

galahs

galahs

Üye
    Konu Sahibi
Stock ve custom romları denedim hep aynı hatayı alıyorum ayrıca wipe ve factory reset yapmama rağmen telefonum reboot yani yeniden başladıktan sonra ses açma ve power tuşuna basmadığım halde kendi kendine cwm menüsüne giriyor ve telefonum açılmıyor.Ayrıca pc 'ye de bağlanmıyor

Üst Alt