Telefonum Brick Oldu Ve Hiçbirşeye Tepki Vermiyor Sarj - Usb - Güvenli Mod Vs.

• 5 Ekim 2013
  • 887 Okunma
  • 9 Cevap

1. telefonum brick oldu ve hiçbirşeye tepki vermiyor sarj - usb - güvenli mod vs. ne yapayım bilemiyorum x10 mini pro ve anakart değişecek heralde nerelerde bulabilriim oda muamma

Yazan: mad_1
  2. Jtag yaptirman gerekiyor.Cihazin fu ll brick olmus.Onuda 100 tl civarina yapiyorlar.Istanbulda oturuyorsan 50 tl civarinada yaptirabilirsin dogubankta yapan yerler cook.Gecmis olsun bu arada.

3. Arkadas yazmis JTAG ile halledilir. Bende ayni sorunu yasadim jtag ile actirdim.

4. Kardesim aynisi benim basima geldi telefonun garantisi bitmediysse garantiye gotur oyun. oynarken kapandi de bilgilere ulasmak icin harddisk ve anakart arasindaki baglantiyi kesmesi lazim(hard brick oldugu icin)kestigindede butun bilgiler siliniyor yani anakartini degistirip gonderirler D

5. cevaplar ve ilgiler için çok teşekkür ederim balıkesirde ikamet ediyorum ve buralarda yapabilen yer yok servise gönderdim garantisi vardı garanti dışı denildi ve anakartın iş görmeyeceğini değişmesi için 690 tl fiyat talep ettiler (teleservice) sonra asya telekoma gönderdim onlarda garanti dışı diye tanımladılar yanmıs anakart dediler ama ne kadar doğru bilemiyorum

6. Bende Balikesirliyim kardesim cihazi nereden almistin? Sana bir yer tarif edeyim bir oraya goster balikesirin en iyi tamircisi diyebiliriz

7. Kardesim hard brickse bulamazlar bilmiyorum aynisi benim basina geldi eski telefonum t11di telpa 2 gunde degistirip gondermislerdi neden garanti disi kaldigini sor oyun oynarken kapandi neresi kullanico hatasi falan filan bisiler hallet iste hallederler D.

8. Pc den kendi yazilimi companion la guncelleme yaparken oldu dedim ama yemediler:) bu arada efe kardesim ben bandirmadayim yapabileceklwri soz konusu ise bir ara gelir birakirim

9. Ankarada olsan 20 dk lık iş yapılmıyacak bişey değil

10. Anakart mi bakayim ben simdi ne yapim sizce

Yüklüyor...
21/11/2018 - 07:18