Telefonum Acılmıyor(6600)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mursel_61

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum Acılmıyor(6600)
arkadaslar bilgisayardan telefona mp3 attım, bluetooth dan mp3 geldi. actım ultra mp3 calarda mp3 u ekrana Nokia yazısı geldi nokia yazısı bozuluyo ,siliniyo gibi bise oldu telefon resetlendi(kapanıp acıldı) kendiliginden bikere daha olmustu acılmıstı simdi daha açılmıyor neyapmam lazım

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
hard format atmayi dene yararli dokumanlar bolumunde gerekli bilgiyi bulabilirsin

barabelli

barabelli

Üye
ya format ya da format derim yıldız3aramatusu aynı anda acma kapama tusu formatıng yazana kdr beklersın ama teldekı herrrrrsey sılınır demedı deme yada bekle

mursel_61

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederim arkadaslar barabelli dedigin sekilde format tatım ii oldu acıldı telefonda bu ingilizce oldu onu nasıl duzeltecem

pardon arkadaslar ben yazı dilini türkce yapıyormusum

barabelli

barabelli

Üye
onemlı deil kardeş yardımcı olduysam ne mutlu bana

kurtbey

Üye
araçlardan türkçeye çevir gardaş

white

Üye
bence hemen format at

MagNum

MagNum

Üye
İyi canım olduyda sorun yoq

wakfike1li

Üye
kardes hard format denen bişey duymadınmı ....* 3 arama tuşu ve tlf kapama tusu bunların hepsine birlikte bas ekrana formating diye bir yazı gelecek o bitince tlf acılır formatıng yazısı ekrana gelene kadar basılı tut yazı gelmemiş format atamazsın hepsine aynı anda bas yazı gelınce bırak....

ua_yako

ua_yako

Üye
Tamam Arkadaslar Sorun çozuldu ... aynı seyleri tekrarlamayın... ;)

abeam

Üye
aynı sorunu bende yaşadım sorun hiçbirşekilde çözülmedi en son tel de takılı olan 128 Mb lik kartı eski 32 lik kartla değiştirdim tel (6600) tel çalıştı sorun hafıza kartında olabilir .

cagri_cal

Üye
HAFIZA KARTINI TELDEN CIKAR BEKLEME MODUNDA *#7370# YAZ FORMAT ATILSINMI DICEK EVET DE 1-2 DAKIKA BEKLE FORMAT ATILICKTIR HAFIZA KARTINI TAKTIGINDADA YTELEFON ACILIR ZATEN:spr:)

sublieutenant

sublieutenant

Üye
heyyy üstteki, konunun açılış tarihine bak,yada yazılan cevaplara:oku:oku:oku

zeyno12

zeyno12

Üye
Bana Yardimci Olabilrimisin.ben Hiç Bişey Yapamiyrm Off.birden Telefonum Ekrani Renkli Karincali Oldu.teli Kaattim Açtim Ama Tik Yok Hep Ayni Görüntü Ve Hiçbirşeyde Yapamiyrm.yani Ne Pin Kodu Yaziyrm Ne Başka Bişey Tel Açilmiyor.sadece Renkli Karincali Resim O Akadr.ltfn Acil Yardim.şimdien Tşkler

zeyno12

zeyno12

Üye
BİŞEY YAPAMIYRM OFF.BİRDEN TELEFONUM EKRANI RENKLİ KARINCALI OLDU.TELİ KAATTIM AÇTIM AMA TIK YOK HEP AYNI GÖRÜNTÜ VE HİÇBİRŞEYDE YAPAMIYRM.YANİ NE PİN KODU YAZIYRM NE BAŞKA BİŞEY TEL AÇILMIYOR.SADECE RENKLİ KARINCALI RESİM O AKADR.LTFN ACİL YARDIM.ŞİMDİEN TŞKLER

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
BİŞEY YAPAMIYRM OFF.BİRDEN TELEFONUM EKRANI RENKLİ KARINCALI OLDU.TELİ KAATTIM AÇTIM AMA TIK YOK HEP AYNI GÖRÜNTÜ VE HİÇBİRŞEYDE YAPAMIYRM.YANİ NE PİN KODU YAZIYRM NE BAŞKA BİŞEY TEL AÇILMIYOR.SADECE RENKLİ KARINCALI RESİM O AKADR.LTFN ACİL YARDIM.ŞİMDİEN TŞKLER

üstte belirtilen şekilde format at..*3yes açma kapama tuşu..

POWER

POWER

Üye
Yine bir hortlama olayı :D

bytorettom

Üye
hard format attırdım sonra tel kapandı bida açılmadı napmam lzm lütfen yardımcı olun [email protected]

Atakan

Atakan

Üye
konuyu ikiz kez açmışsınız

34bb2467

Üye
arkadaslar bendede var ama benımkı acılmadı format attım formatıng yazdı sonra tel kapandı sımdı acılıyor nokıa bıle yazmadan beyaz ekran ve pesınden hemen kapanıyor bunun varmı bır yolu msn adresıme yollarsanız sewınırım [email protected] lutfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt