Telefonu Sarza Taktiginizda Sarj Olmuyorsa Ne Yapmaliyim?

Sponsorlu Bağlantılar

CSBOSDAS

Üye
arkadaşlar aynı sorun bndede var telefonum şarj olmuyordu telefoncuya gittim yeni batarya al dedi aldım yeni batarya yeni bayarya kendi içinde şarzlıymış bataryayı telefona taktım şarj bitene kadar kullanım şarj bitti telefonu şarja taktım ama şarj olmadı tekrar gittim telefonucya bu seferde bana batarya orjinal olmadığı için telefon kabul etmiyor diyor netten baktım bataryam orjinalmiş şimdi ne yapmalıyım yeni şarj mı alıyım ??

umt_06_66

Üye
tesekkürler

gstaco

gstaco

Üye
Benim telefondada oldu dostum aldığım yere götürdüm adam bataryasını değiştirdi(garantisi vardı)hiç sorun kalmadı...

ay-az-14

ay-az-14

Üye
aynı sorun bu aralar benimde başımda ne yazık ki. birden bire telefonumun şarj almadığını fark ettim. Komik olan da telefonun şarjda olmasına karşın saatlerce aynı yüzde ile kalması. İlk önce şarj aletimin bozulduğunu düşündüm. Sonra gittim yeni şarj aleti aldım ama sorun şarj aletinde değilmiş sanırım. Sorun devam ediyor hala çünkü. Kullandığım telefon iphone şarj olmamasının sebebi batarya mıdır yinede? batarya kısmı açılmadığı için değiştiremiyorumda. Var mı benzer sorun yaşayan?

lucke

lucke

Üye
telefonun garantisi varsa hemen servise götürün bence. üretici kaynaklı olması çok muhtemel böyle şeylerin. tabi kaç senelik olduğuna bağlı. 4-5 senelik akıllı telefonlarda zaten batarya eskiyor zamanla ve şarj olsa da 5 dakkada bitiyor. :D mümkünse apple stora götürün telefonunuzu ki orjinal parça alırsınız. orda burda telefon servisi yazan dükkanlar resmen adam kazıklıyorlar. garantisi benim deyip yolladılar arkadaşımı. 1 hafta sürmedi tekrar bozulması. muhtemelen 2.el parça kullanıyorlar. en güzeli orjinal servisine gidip bir gösterin.

onurw58

onurw58

Üye
telefonun garantisi varsa hemen servise götürün bence. üretici kaynaklı olması çok muhtemel böyle şeylerin. tabi kaç senelik olduğuna bağlı. 4-5 senelik akıllı telefonlarda zaten batarya eskiyor zamanla ve şarj olsa da 5 dakkada bitiyor. :D mümkünse apple stora götürün telefonunuzu ki orjinal parça alırsınız. orda burda telefon servisi yazan dükkanlar resmen adam kazıklıyorlar. garantisi benim deyip yolladılar arkadaşımı. 1 hafta sürmedi tekrar bozulması. muhtemelen 2.el parça kullanıyorlar. en güzeli orjinal servisine gidip bir gösterin.
servise gönderince elinde symbian orjinal cihaz olmadığı için windows phone gönderiolar