Telefonu Sarza Taktiginizda Sarj Olmuyorsa Ne Yapmaliyim?

Sponsorlu Bağlantılar

tantini

tantini

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu Sarza Taktiginizda Sarj Olmuyorsa Ne Yapmaliyim?
Sarj aletimi degistirdim; telefon "sarj oluyor" ibaresi cikmasina ragmen sarj olmuyor...
sorun sarj aletinde degilse nerde?? ne yapmaliyim?

ilgilenelere tesekkürler

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Yeni bir batarya al ve öyle dene olmazsa servis´e git

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bataryayı değiştirin...

Serviste de kontrol yaptırın.

tantini

tantini

Üye
    Konu Sahibi
bir seferinde 4saat sarz oldu; cikardim sarzdan 2cizgi görünüyordu.. restart attim; full gösterdi..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Batarya ölmüş demektir..

RockFord Fosgate

Üye
benceede bataryayı deıstır ama alırsan orjınal olmasına dıkkat et bence!!!

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Bende aynı sorun olmuştu,bataryayı değiştirdim taş gibi oldu.

tantini

tantini

Üye
    Konu Sahibi
beyler yapmayin telefon biay önce kutusundan acildi
ne dandik pil bu yaaa...
tam gösterince batarya 2gün falan gidiyo ama; yani performansi ilk aldigim günkü gibi??

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
önce adaptoru baska telefonda dene orda sarj ediosa telefonda problem war demektir serwis yolu görünür başka telefondada aynı şeyi yapıosa adaptör tırt

cemilova

cemilova

Üye
yinede batarya gitmis olabilir ama bi defasinda benim telefonun sarj devreleri yanmisti belkide oledir ama tel 1 ayliksa servise gonder

bunkie

Üye
aynı problemi bende yaşıyorum. Hatta forumda konuda açtım bu problem için ancak henüz bir çözüm bulamadık. Bataryan boş görünsede şarjın normal süresi kadar gidiyor değilmi? Sadece batarya boş görünüyor. En azından benim tel böyle yapıyor.

Yerel bir telefon servisi şarj entegresi gitmiş dedi. Şimdi mecburen başarı servise göndericem. Telin içini açıp joystick'i değiştirmiştim. Şimdi tekrar açıp eski haline getiricem. Servis açıldığını anlamaz inşallah diyede bol bol dua edicem arkasından. Gerçi kıyamıyorumda telimden ayrı kalmaya ama... mecburen...

tantini

tantini

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(bunkie &#064; Feb 8 2006, 09&#58;15 PM) [post=274874]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bataryan bo&#351; görünsede &#351;arj&#305;n normal süresi kadar gidiyor de&#287;ilmi? Sadece batarya bo&#351; görünüyor.

[/b][/quote]

yok.. namussuz telefon bos gesterdimi bataryayi; kapaniyo..

bunkie

Üye
senin durum benimkinden de vahim öyleyse. Allah kolaylık versin. 1 aylık tel. Daha doyamamışsınızdır bile birbirinize

tantini

tantini

Üye
    Konu Sahibi
durum aslinda o kadar da kötü degil.. yani büyük bi sorun degil en kötü ihtimalle her seferinde 2saat sarj ederim olur biter ama bilen arkadaslarin da fikrini almis olduk sagolsunlar yanniz birakmadilar..

t@nsel

Üye
Yaa arkadaşlar lütfen bana birisi yardım etsin ben daha 2 hafta önce nokia n72 aldım ilk 2 şarj edişimde bir problem yoktu sonra şarj ibaresi geç çıkmaya başladı.Hatta çıkmamaya başladı nokia yazısı geliyor fakat öle kalıyor şarj ibaresi çıkmıyor elimle biraz batarya ile oynayınca şarj olmaya başlıyor sorun telefondamı şarj aletindemi yoksa bir problem yok herşey normalmi anlamadım şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Eğer başka telde de şarz çalışmazsa problem telde diildir
Ama çalişıyorsa telefonun şarz söketi de kırık yada gevşemiş olabilir
Başka bir batarya dene yine olmadı servis tek çare

Saygılar

yunus4258

Üye
slm benim telefonda aynı batarya değişti servse gitti hala şarz olmuyor başka şarz aletinde denedim olmadı ya yardım :(:(

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
slm benim telefonda aynı batarya değişti servse gitti hala şarz olmuyor başka şarz aletinde denedim olmadı ya yardım :(:(
telefonu garantiye götür ve servisdekilere bataryanın degişmesini talep et:oke:

bilal147

bilal147

Üye
eeet kesinlikle batarya çürümüştür onun da bir ömrü vardır.

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye
Sarj aletimi degistirdim; telefon "sarj oluyor" ibaresi cikmasina ragmen sarj olmuyor...
sorun sarj aletinde degilse nerde?? ne yapmaliyim?

ilgilenelere tesekkürler [/QUO

farklı bır batarya ile dene...