Duyuruyu Kapat

telefonu şarj ederken..

 • 5 Eylül 2010
 • 5237 Okunma
 • 10 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. arkadaşlar telefonu gece yatarken sarja takıyorum ve butun gece sarjda kalıyo ve ben samsung wave kullanıyorum. telefonu uzun sure sarja takılı bırakmanın bı kotulugu var mı?
   


  Yazan: ediztheboy
 2. e yani pil ömrü azalır, şişmeler olur, pil performansı düşer. ama samsunglarda pil dolumu bitince elektrik kesme olayı varmış öyleyse bi sorun olmaz.
   
 3. Peki, bu Nokia'larda varmı? :hmmm
   
 4. Yok öle bir uygulama olduğunu söylemiyorum. Duymuştum
   
 5. elbette var nokia'larda da. yani telefon şarj olduğu zaman elektrik almayı keser ancak telefon girişinde keser, batarya minumum düzeyle yinede elektrik çeker. (diye biliyorum)
   
 6. Evet samsungda öyle birşey var uyguladım şarjı dolduktan sonra çıkarın uyarısı geliyor fakat ondan sonra saatler geçse bile ne telefon ne de şarj makinesi ısınıyor...
   
 7. çok teşekkürler :) pil dolunca uyarı geliyor ama ısınma bitiyor mu bilmiyorum :) bundan once ericsson w810i vardı onu bırakıyodum gece sarjda bı problem olmuyodu.
   
 8. bende de samsung corby var ondada aynı şekilde varmıdır acaba uyarı gelmedi hiç pil göstergesi hiç oynamadığı zman şarjdan alıyorum 4-5 günlük bi tel daha ?
   
 9. Merhaba konu benim de ilgimi çekmişti, yabancı bir sitede Samsung teknik servisinin twitter üzerinde verdiği cevaplarda gece boyunca şarj etmede bir problem olmadığı donanımdaki bir çip sayesinde şarj dolduğu zaman bağlantının otomatik olarak kesildiği belirtilmekte.

  here is officially what Leah, who represents SamsungService says:

  Leaving it plugged in will not damage your battery. Once fully charged, charging stops except for small bursts to top off.

  here is another tweet on the topic from Leah the SamsungService Rep:

  You can leave it plugged in. There's a chip inside that prevents over-charging. Hope that helps!

   
 10. hayır bir sorun olmaz :) zaten ürün kullanma kılavuzunu incelersen orada da görürsün :oke:
   
 11. evet bişi olmaz
   
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2017 - 12:58