Telefonu Kvk'ya Göndermeli miyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasteLaa

MasteLaa

Üye

Veririm Yapsınlar.Tim'de Bi Kızı Öyle Tavlamıstım :ehe

- - - Eklendi - - -

Garanti Dısına Cıkar mı Abim ?
Android de rootlu cihazlar garanti dışına çıkar ama eski versiyona dönersen sorun olmuyor.

HasimSahin

HasimSahin

Üye
Yazılımsal konuda garanti dışına çıkıyor elbette. hack vs bunlar garanti bitiminden sonra olmalı bence. Ayrıca biri kvk da iş yok 1 ayda anca aldım telefonu falan demiş. Yasal hak 30 iş günüdür. 30 günü geçmişse yeni bir telefon alma hakkınız var garantiden.

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
Yazılımsal konuda garanti dışına çıkıyor elbette. hack vs bunlar garanti bitiminden sonra olmalı bence. Ayrıca biri kvk da iş yok 1 ayda anca aldım telefonu falan demiş. Yasal hak 30 iş günüdür. 30 günü geçmişse yeni bir telefon alma hakkınız var garantiden.
Hayır. Oldukça eski ama Yeni düzenlemeye göre 20 gündür.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
benim 5800 tamire gitti 45 günde zor geldi. Ben telefon değişimi istemiştim yasal olarak. Gele gele eski telefonum geldi. Kasa kapak bile aynı tek fark anakart değiştirmişler :@ Normalde değişim isteğim bu şekilde karşılandı. Bir daha garantiye tamire telefon mu yollarım. Kırıp atarım daha iyi.

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Olmadi Bazi Tim'lerde Yapiyor.Kasayi Alirim.Tim'de Taktiririm.Kvk Boyle ise Hic Gondermem Daha Iyi.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
benim 5800 tamire gitti 45 günde zor geldi. Ben telefon değişimi istemiştim yasal olarak. Gele gele eski telefonum geldi. Kasa kapak bile aynı tek fark anakart değiştirmişler :@ Normalde değişim isteğim bu şekilde karşılandı. Bir daha garantiye tamire telefon mu yollarım. Kırıp atarım daha iyi.
Öyle abim değişimden kasıtları anakart değişimi zaten sen uğraşmadıktan sonra kapakları değiştirmezler. Keşke zamanında deseydin teknik servise gir çık gir çık cihazım deforme oldu kapaklarını değiştirin diye. Ben öyle demiştim ve değiştirmişlerdi ama sonucunda telefonun para iadesini almıştım bu da ayrı konu ama :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt