Telefonu Kvk'ya Göndermeli miyim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu Kvk'ya Göndermeli miyim ?
Öncelikle Merhaba.Telefonumun (5130)'un Daha 7 Ay Garantisi Var.Fakat Belgerini Kaybettigim İcin Tamir Ederler mi Etmezler mi Diye Süpheliydim.Bi Arkadasa Sordum Kvk İmei'yi Sorgula Dedi Evet Daha 7 Ay Garantisi Varmıs.Simdi Kasam Biraz Cizilmis ve Usb Kapagı Kopmus Vaziyette.Telefonum 7.97 Hackli Oldugu İcin 7.95'te Yükleyemiyorum.Yeni Siyah Kasa Taktırmak İstiyorum.Sizce Garanti Dısına Cıkar mı ? Ne Kadara Patlar ?

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
Ben KVK'ye sadece telefonu verdim. Belge falan istemiyorlar, zaten versen de ne bakar ne alırlar. :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
aynı sorunlarımı bende arkadaşların yardımıyla çözmüştüm..
Daha bugün KVK ya N8'imi bıraktım.. Garanti Belgesi fatura hiçbişey istemiyorlar.. Direk IMEI ye bakıp sorulama yapıyor sistemden orda görünüyor zaten garantisi..
Hack konusunda da hiçbir sıkıntı çıkmaz.. Kendileri sistem kurup işlem yapıyorlar zaten.. (;
Bende Koyu Gri rengimi gümüş yaptırmak istedim 100-150 :tl: bi fiyat çıkar dedi.. N8 gibi bi telefona bu fiyat çıkıyosa senden en fazla 70-80 isterler belki daha aşağı :oke:

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorunlarımı bende arkadaşların yardımıyla çözmüştüm..
Daha bugün KVK ya N8'imi bıraktım.. Garanti Belgesi fatura hiçbişey istemiyorlar.. Direk IMEI ye bakıp sorulama yapıyor sistemden orda görünüyor zaten garantisi..
Hack konusunda da hiçbir sıkıntı çıkmaz.. Kendileri sistem kurup işlem yapıyorlar zaten.. (;
Bende Koyu Gri rengimi gümüş yaptırmak istedim 100-150 :tl: bi fiyat çıkar dedi.. N8 gibi bi telefona bu fiyat çıkıyosa senden en fazla 70-80 isterler belki daha aşağı :oke:
İnternette Kasasına Baktım 20 :tl: Kvk'da Kaca Yaparlar Bilemem.Ve Memleketteyim Kargo İle Göndersem Sıkıntı Cıkar mı ? Yoksa İstanbulda İken mi Götürsem ?

BlackNinja03

BlackNinja03

Üye
KVK dan iş çıkmaz çok zor gönderiyorlar.

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye

Biraz Acar mısınız Konuyu ?
Avea'dan x3-02 almıştım. 3 defa garantiye yolladım ama sorunları bitmek bilmedi, en son sattım.
Her yolladığımda Avea'daki arkadaşımın talebiyle yedek bir telefon aldım (modeline bakmayacak kadar saçma bir telefon; renkli ekran kamerasız bir nokiaydı). Ve telefon her zaman en fazla 20 gün içinde geldi.

Olması gereken bu ama ne yazık ki ülkemizde olağan olması gereken şeyler olağanüstü olabiliyor. :)

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi

Avea'dan x3-02 almıştım. 3 defa garantiye yolladım ama sorunları bitmek bilmedi, en son sattım.
Her yolladığımda Avea'daki arkadaşımın talebiyle yedek bir telefon aldım (modeline bakmayacak kadar saçma bir telefon; renkli ekran kamerasız bir nokiaydı). Ve telefon her zaman en fazla 20 gün içinde geldi.

Olması gereken bu ama ne yazık ki ülkemizde olağan olması gereken şeyler olağanüstü olabiliyor. :)

Simdi Hocam Siz Biraz Torpillisiniz :D Fakat Ben Direk Vericem Telefonu Diyelim.Yedek Telefon Falan Bize Biraz Zor Heralde :D Bir de Bu Dediklerime Ücret Ne Kadar Veririm Tahminen ?

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye

Simdi Hocam Siz Biraz Torpillisiniz :D Fakat Ben Direk Vericem Telefonu Diyelim.Yedek Telefon Falan Bize Biraz Zor Heralde :D Bir de Bu Dediklerime Ücret Ne Kadar Veririm Tahminen ?
Valla doğrusu hiç kasa değiştirmeyi düşünmedim. Bende en fazla 50-60:tl: gideceğini düşünüyorum. tabi daha aşağı da olabilir.
Maxicep'te bu işlerle uğraşan üyeler kendilerini pek belli etmiyorlar ama eminim ki vardır. Onlar cevaplarsa daha iyi olur.

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi

Valla doğrusu hiç kasa değiştirmeyi düşünmedim. Bende en fazla 50-60:tl: gideceğini düşünüyorum. tabi daha aşağı da olabilir.
Maxicep'te bu işlerle uğraşan üyeler kendilerini pek belli etmiyorlar ama eminim ki vardır. Onlar cevaplarsa daha iyi olur.
Hocam Bildiginiz Varsa Söyleyin de Bi Danısayım.:)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
KVK 15 günde telefonunuzu teslim edemez ise 15 günden sonra yedek telefon isteme hakkınız oluyor.. Şuan elimdeki fişte yazan bu..

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
KVK 15 günde telefonunuzu teslim edemez ise 15 günden sonra yedek telefon isteme hakkınız oluyor.. Şuan elimdeki fişte yazan bu..
Verecegi Eski Modeldir 3310 Falan :ehe Abim Kasayı Ben Alıp Versem Yine de Bi Miktar İsterler mi ?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
kardeşim hacki kaldırmak için hard format at sonra telefonu En yakın Nokia Care servisine ver, sadece 2 hafta serviste kaldı benim E7 ekran değişti geldi belge falan da istemediler

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
Bizim arkadaş bir başkasının 15 günlük garantisinin üzerine mi almış ne yapmışsa artık ilk günden yedek aldım :)

MrTech

MrTech

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim hacki kaldırmak için hard format at sonra telefonu En yakın Nokia Care servisine ver, sadece 2 hafta serviste kaldı benim E7 ekran değişti geldi belge falan da istemediler
Türkiye'de En Güncel 7.95 Fakat Ben 7.97'yi Türkce Yaptım.Cakarlar mı ? Bisi Olur mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt