telefonda online oyun oynamak

Sponsorlu Bağlantılar

oguzhaneyerci

oguzhaneyerci

Üye
tibiaME var onu bi dene çok güzelll :oke:

yrtk

Üye
:sahan2::birak::birak::sahan2::birak::sahan2::birak::sahan2::birak:

xarr

xarr

Üye
artık cepte metin2 ama sadece iphoneden ilgilenen eklesın

Resimler Birazdan :D Görünce Ağızınız açık kalcak

00cengiz

00cengiz

Üye
Bubba yı İndirmedim Br Türlü .Jar Halini Bulduysanız Verirmisinz Arkadaşlar Link . ? :vur

Heroata

Heroata

Üye
elimde.benqe72.var.tibiame.hafıza.yetmiyor.h.kartina.da.telden.yuklenmiyor.
he.bir.de.e72.de.boşluk.bırakamıyorum

SHS

SHS

Üye
telden online oyun oynamadım, oynamam, önermem, sırf zarar

sansarwap

Üye
arkadaşlar hep internetteyim wifi var telefonda.İnyternetten online oynayabileceğim oyun arıyorum.Telefona yükelyeceğim oyun internete bağlanıo diğer insanlarla oynayacağım.benq e72 kullanıyorum cab dosyaları ve java yükelenebilir.Tavsiyelerinizi bekliyorum.birde internete bağlanıp oynayabileceğim mmorpg oyunlar var mı telefonda
war tabi

hackermetin

Üye
Yokmu ya oyun online bir de 240*320 oyunları yokmu

Heroata

Heroata

Üye
bende BenQ E72 kullanıcısıyım ve bobba.sis var sadece bobba.jar yada bobba.cab olsa neyse ama lütfen yardım düzgün bi oyun :D ONLİNE

00cengiz

00cengiz

Üye
Bu Konuda Çeşitli Çalışmalar, Oyunlar Var, Aklıma Gelince Ben Sana Özel Mesaj Atarim :oke:

mudurnu58

Üye
yaa benim telim 5800 güzel online oyun söylermisıniz lütfen

suprose

suprose

Üye
ofm oynayabilirsin futbol menajerlik oyunu mobil versiyonu mevcut telefondan internete girip oynayabilirsin. İphone sahipler ofm uygulamasını indirip de girebilir :oke:

- - - Eklendi - - -

veya goalunited

Baskentliia

Baskentliia

Üye
tibiame var

alexseho

Üye
arkadaşlar hiç böyle şeylerle uğraşmayın.kısası var çünkü adım adım anlatıyorum: 1_ilk olarak klosor seceneklerinde görünüm menüsüne glin orda dosya uzantılarını gizle diye bir seçenek var orda tik varsa kaldırın ve tamama basın ve çıkın.(eğer tik yoksa ellemeyin) 2_eger indırdiniz oyunu teliniz desteklemese uzantısını degişmek yeter nasıl olsa içindeki içerik aynı, şimdi kendi telimden örnek veriyorum_benim tel jar uzantılarını desteklemekte şimdi diyelim usd uzantılı bir dosya uzantı gizlemeyi kapadımız için .exe .bin gibi uzantıları görürüz.daha sonra oyun dosyasına sag tık ve adlandır diyoruz .usd yazıyor diyelim sonunda benim tel java destekli oldugu için sonunu .jar yapıyorum ve enter hata çıkarsa evet diyin ve telefonunuza atın keyfini çıkarın...(arkadaşlar bu yöntem her dosyada çalışck diye bişi yok ama bnim dendimlerde oldu kg) teşekkür yeter ellerim agırdı telden yazdm..

gs6128

gs6128

Üye
http://warkingdoms.com/?ref=invite&inviter=wk3._2782

eminalp_64

eminalp_64

Üye
benim tel samsung s5233w buna uygun online oyun var mı jar destekliyor :oke:

tahakrky

Üye
tibiame war onu indirip oynayabilirsin