Telefonda İlginç Bir Olay Başıma Geldi :O

Sponsorlu Bağlantılar

z.turk30

z.turk30

Üye
Yapmayın mesut kızar..

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
mesut komiser :polis: bir de köpeği vardı garip kont hav hav

Misafir - 530221

Benimde j4+ model telefonum var ve instagramda yorum okurken birden hiç bilmediğim bi zil sesi gibi bişey çaldı
Arkadaşlar. Şuan benimde telefon elimdeyken biranda kısık bir sesle müzik çalmaya başladı ve bildiğim bir müzik değil ama kulağa hoş geliyordu bu nedir diye çalışan uygulamalara baktım hiç çalışan uygulama yoktu ve Yaklaşık 10-15 saniye sonra kendiliğinden durdu. Çok garip açıkçası bu arada telefonum Huawei Mate 20 Lite.
Arkadaşlar. Şuan benimde telefon elimdeyken biranda kısık bir sesle müzik çalmaya başladı ve bildiğim bir müzik değil ama kulağa hoş geliyordu bu nedir diye çalışan uygulamalara baktım hiç çalışan uygulama yoktu ve Yaklaşık 10-15 saniye sonra kendiliğinden durdu. Çok garip açıkçası bu arada telefonum Huawei Mate 20 Lite.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Benimde j4+ model telefonum var ve instagramda yorum okurken birden hiç bilmediğim bi zil sesi gibi bişey çaldı
Yıllardır telefon kullanıyorum. Hiçbir telefon kendi kendine müzik çalmaz kendi kendine açılmaz. Yüklü programlardan kaynaklanan bir durum vardır. Kaç tane telefon kullandım bir tanesi kendi kafasına göre ben müzik calayim demedi. Yazılımsal olarak bu zaten imkansız.

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Zamanlamalı Müzik Uyglaması Varmıydı Acaba :hmmm

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Öyle bir müzik programı hicbir zaman yapilmadi. Kimse de yapmaz zaten. Benim telefonda masada duruyor ama bir gün dur ben bir ses çıkarayım da aklı gitsin dediğini hatırlamıyorum. Cihazın içinde yer alan sistemin kodlarının arasında kafasına göre ses çıkarmak müzik açmak diye birşey yoktur. Kaç tane telefon kullandım bir kere bile böyle birşey gelmedi başıma. Kilit ekraninda müzik uygulaması açık gozukmedigi halde telefondan müzik çalıyordu demiş arkadas.

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ulan istemsizce aklıma symbian bölümü geldi.
Orada bir Aykut vardı . Herif ömrümüzü yedi o dönem.

:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Nuru TaşDemir
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Telefon durduk yerde müzik çalmaz, çalamaz. Tüm uygulamalar kapalı iken müzik çalıyorsa sebebi şudur:
Reklam virüsü bulaşmıştır. O virüsü yazan adam da zaten kodunu oradan buradan kopyala yapıştır ile yapmıştır, bu yüzden de program bug-larla doludur. Çünki bazı arkaplan işlemlerinin telefonun grafik ve ses kütüphanelerine erişimi vardır ve bazı programcılar onları doğru düzgün kullanmayı bilmiyor.

Ama mantıklı düşünecek olursak, böyle bir şey durduk yerde olmaz. Bug-dan ve ya kötü niyetli yazılımdan olur. (Ya da 2-3 kişi burda milleti trolleyip vakit çalıyordur)

Lütfen bazı arkdaşlar "TELEFONUMA CİN GİRDİ" muamelesi yapmasın. Programcılar da insan ve her insan gibi hata yapa biliyorlar. Telefonun nasıl çalıştığı hakkında 3 dakika düşünülürse bunun sadece yazılımsal sebeplerden ola bileceği anlaşılır zaten. Hiç kimsenin evinde radyoaktiv maddeler ve ya tesla bobinleri de yok buna sebep olacak.

Rica ederim bu konu kapatılsın artık. Şu misafir saçmalığına neden izin veriliyor??? Adamlar girip burda milleti trollüyor, biz de vaktimizi anlamsız şekilde yazı yazmaya harcıyoruz. Aynı adam kendini akıllı zannedip girip bir kaç yalan yorum yazıyor. Sanki ISP, server, site anlamayacak :oku :oku :oku

Artık 2-ci kez karşıma çıkıyor bu ve bu durumdan ciddi şekilde rahatsız oluyorum. Sitenin üyelik kısmı neden var ki o zaman? Eğer üyeler çok fazlaysa 1 mesajı olup ta 10 yıldan fazladır aktif olmayan adamları silin. O kadar zor bir şey de değil.

• Beğen
Tepkiler: Ozan, Baydırman, MAERKEK ve 4 diğerleri
z.turk30

z.turk30

Üye
Yapma,mesut kızar..

• Beğen
z.turk30

z.turk30

Üye
Güncelleme isteyen oyunları eski sürümde açma
Adam cümle içinde beyinsiz kelimesini kullanıyor,post yayınlanıyor.Ben tepki gösteriyorum bana site kuralları öğretiliyor sonra efenim bir bakıyorum öğreten ; postu düzenlemiş,kelimeyi kaldırmış..

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
adware tarzı bir uygulama arkaplanda çalışıyor olabilir.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Appsinator tarzı tek tuşla durdurma uygulamaları tüm uygulamaları durdurmuyor.
Misal arkaplanda müzik çalar açık tüm açık uygulamaları kapatmak için bu uygulama kullanılırsa çalmaya devam ediyor, siz müzik çaları açınca çalma duruyor.
Olay da konu sahibi muhtemelen böyle bir durumdan cereyan etti. Müzik çaların kapandığını sandı ama kapalı değildi muhtemelen döngüdeydi girincede müzik susmuş işte :)
Varsa öyle virüs istek parça söyleyelim Muazzez Ersoy dan çalsın :ehe

• Beğen

Misafir - 876286

Şuan aynı sorun bende de var. Durduk yere müzik çalıyo. O müziği bu olaydan sonra telefonumdan sildim ve bugün tekrar başladı kendi kendine çalmaya. Ama şunu farkettim instagramdan bildirim gelince başlıyo bildirimi silince kapanıyo

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Şuan aynı sorun bende de var. Durduk yere müzik çalıyo. O müziği bu olaydan sonra telefonumdan sildim ve bugün tekrar başladı kendi kendine çalmaya. Ama şunu farkettim instagramdan bildirim gelince başlıyo bildirimi silince kapanıyo
Yani instagram-ın bildirim sesini o müzikle kendiniz değiştirmediniz ve bunun ola bileceği hiç aklınıza gelmedi mi?

Ya şu tesadüfe bakınız, kaç yılın konusu hortlatılıyor ve konudan bu sorunu yaşayan misafir eksik olmuyor. Sizce de bir az fazla garip değil mi?

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Ya şu tesadüfe bakınız, kaç yılın konusu hortlatılıyor ve konudan bu sorunu yaşayan misafir eksik olmuyor. Sizce de bir az fazla garip değil mi?
Forumda aktiflik sağlansın diye kuyuya taş atıp üyeleri kekliyorlar.
Şimdi forumun avukatları, hazır cevapları bana yapıştırır :ehe

Allah aşkına bu yorumu onaylayan yönetici beni eleştirmesin.
Aynı olay bizim başımıza geldi telefon kapalıyken bülent ersagun şarkısı çalmaya başladı birde küçuklügümuzün resimleri ekranda geçiyordu inanamadık
Beyaz ışığı görürsen o tarafa gitmeyin
Beyaz ışık görürseniz o tarafa gitmeyin

Misafirler güncel konulara cevap yazmazken, neden hep küflenmiş eski ve çoğu gereksiz konulara cevap yazar ?

Kusura bakmayında delinin biri kuyuya bir taş atıyor kırk akıllı çıkartamıyor.
Bırakın taş kuyuda kalsın diyorum. Bundan sonra güncel konulara cevap yazmayan misafirlerede cevap yazmayın...

Açıklama da hazır misafir google yazıyor direk o sayfa çıkıyor. Misafirlik sistemi %90 konu hortlatmaya yarıyor.
Bir ara adminlerin başkasına ait eski hesapları kullanarak yaptıkları gibi...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Konu neden kapatılmıyor ? Saçma sapan şeyler yazıp duruyorlar. Telefondan durduk yere müzik çalıyormuş kendi kendine. Kaç senedir telefon kullanıyorum hiç böyle birşey gelmedi başıma.

Cadillac34

Üye
Herkes şikayet ediyor misafirden. Ya arkadaşlar konu içinde şikayet butonuna basıp konuyu-mesajı rapor etmek hiç mi aklınıza gelmiyor?

PALA.

PALA.

Üye
Herkes şikayet ediyor misafirden. Ya arkadaşlar konu içinde şikayet butonuna basıp konuyu-mesajı rapor etmek hiç mi aklınıza gelmiyor?
Zaten sıkıntılardan biride bu yöneticinin onayından geçen yorumu neden tekrar yöneticiye şikayet etmek.

Cadillac34

Üye
Zaten sıkıntılardan biride bu yöneticinin onayından geçen yorumu neden tekrar yöneticiye şikayet etmek.
Şikayet bölümünde açıklama kısmına mutlaka şikayetini yazıyorsun. Şikayeti değerlendirmemek olmaz. Kaldı ki misafir yorumlarının yönetici onayından geçip yayınlanması yöneticilerin insiyatifine kalmış bir durumdur. Bu gibi durumları Site Hakkında bölümünden konu açarak şikayet veya önerileri belirtebilirsiniz.

PALA.

PALA.

Üye
Şikayet bölümünde açıklama kısmına mutlaka şikayetini yazıyorsun. Şikayeti değerlendirmemek olmaz. Kaldı ki misafir yorumlarının yönetici onayından geçip yayınlanması yöneticilerin insiyatifine kalmış bir durumdur. Bu gibi durumları Site Hakkında bölümünden konu açarak şikayet veya önerileri belirtebilirsiniz.
Yeterince açıklama yaptık, birde site hakkında konu açacaksak bunun için vay halimize.

Bu arada yeni konu açabilirim aslında :hmmm
Forum da yeniden af çıkartılsın, hatta banlanma kaldırılsın.
Çünkü ban gereksiz. Misafir olarak foruma erişebildikten sonra zaten ban pek de gerekli değil...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt