telefona virüs bulaştı yardım

Sponsorlu Bağlantılar

ben-masumum

Üye
66oo cep telefonuma virüs bulastı bluetooth acılmıyor dahası galeri ve dosya yöneticisine de giremiyorum telefon ilk acıldıgında bir kac sanıye icinde dosya yöneticisi calısıyor bu yolla telefonu acar acmaz profimail programını yükledim simdilik bu program ile herseyi yapıyorum bana yardım edecek yokmu???

ugurazrail

ugurazrail

Üye
slm arkadaşlar ben birşey sorucam telefonuma virüs bulaştı ama teli kapatıp acana kadar birşey yoktu açtıktan sonra dünyam karardı sanki.ben bluetooth yoluyla almadım yüklediğim programlardan oldu 2 tane virüs programı attım kasper ile symantec diye bir program kasper güncelleme istiyor AAAAAA AAAAAA AAAAAA AAAAA3 diyo yapıyorum biyere bağlanıyom gps veya int ile ama sonuç yok bişe olmuyo boyuna bekliyo symantec ise bişeye yaramıyo ne yapmalıyım format ı son çare düşünüyorum ve virüsleri bulaştığı an bulup yok etmek istiyorum bu derdime çare bulabilirmisiniz şimdiden tşkrler.ugur_azrail

--------------- Ekleme ---------------

6600 sana yardım edebilirim sanırım telefonuna format atarak bu probleminden kurtulursun ama bütün verilerin silinir ilk önce hafıza kartının içine gir ve herşeyi tek tek sil sora temaları sora yöneticiden programları en sona hafıza kartını biçimlendir sora hafıza kartını telden çıkart tel de *#7370# yap açıldıktan sora tel kapa ve *3 yes tuşu ve kapatıp açma tuşuna aynı anda bas tel akranında formating yazana kadar bu 4 tuşa bas dikkat et şarjın yarıdan fazla olsun tel format sırasında kapanırsa sistem tamamen gider yeniden data attırman gereke bilir işlem bittikten sora tel aç tekrar hafıza kartını biçimlendir ve telefonuna *#7370# yap işlem tamamdır maksat bütün virüsleri atmak çama bazı virüsler hafıza kartından asla çıkmıyor tek çare hafıza kartını kırıp atmak oluyor.ugur_azrail

--------------- Ekleme ---------------

ha bu arada *#7370# yaptığımda evet den sonra senden şifre isteyecek şifre 1 2 3 4 5

ultraslanturkiy

Üye
arkadaslar format atacaksanız hard format atın.tel. kapalıyken *3ve arama tuşlarına basılı olarak teli açın ve tuşlardan elinizi çekmeyin.valla tel cok iyi hale geliyor .ayrıca tel. cilerde bu işlem için 7 ytl ye yakın bi ücret alıyorlar .çünkü pek bilinen bi yötem değil tavsiye ederim saygılar sevgiler....

emreemre01

Üye
bence biçimlendir

walyy

walyy

Üye
aga en ii çözum kabloyla tel i pc suite bagla ve pcdeki virus program ile teli tarat kurtul

a.sahin66

Üye
Arkadaşlar ben nokia N93 kullanıyorum, birkaç ay oldu alalı. İş yerindeki PC den hafıza kartına ondan da telefonuma virüs bulaştı. Hafıza kartını format ettim lakin kartı telefona takınca telefon kilitleniyor hiç bi tuşu çalışmıyor hatta açma kapama tuşu bile çalışmıyor. Şimdi ben bu durumda ne yapabilirim telefonu PC ye bağlantı yapabileceğim bi kablo yok , antivirüs proğramı yükleyn deniliyor ama nerden yüklenecek o söylenmemiş.
Cevap yazan herkese teşekkür ederim.

wappo

Üye
lınk kırık dostum

Adanalı.01

Adanalı.01

Üye
gncellemesi yeni olan bi antivirus pogrramı at tavsiyem kavspery

target58

target58

Üye
bende vardı sildim sizin sayenizde allah razı olsun teskler psiloc filemanenger den

asilhan45

Üye
merhaba arkadaşlar benim 6600 telefonumada virüs bulaştı kendi kendine mms yolluyor bulaşan virüsü buldum ama bilemiyorum (((( aoubjrh.sis )))) <<<< işde bulaşan virüs bu ben bu virüsü nasıl sileceqim lütfen yardımcı olun...