Uygulama Telefona Bir Şey Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi

yunus486

yunus486

Üye
O zaman mecbur servis ama yine deneyin şans belki olur elimden fazlası gelmez

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
O zaman mecbur servis ama yine deneyin şans belki olur elimden fazlası gelmez
Tamam Tekrar Teşekkür Ederim.Telefon hepten kapandı heralde.Bu sefer oldu galiba. Şarjı çıkarmıştım taktım yine şarj simgesi çıktı biraz dolsun açmayı deneyeyim değil mi? Açılırsa root'u ve rom'u kaldırırız.

yunus486

yunus486

Üye
Açmayı deneme bence recovery modu açmayı dene wipelerı felan yap ve stock yada yeni rom kur eğer rom yoksa birşey olmaz bence açılır ama rom olsa kesin gibi ve şarj biraz dolsun 15-20dk felan

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Açmayı deneme bence recovery modu açmayı dene wipelerı felan yap ve stock yada yeni rom kur eğer rom yoksa birşey olmaz bence açılır ama rom olsa kesin gibi ve şarj biraz dolsun 15-20dk felan
Telefonda CyanogenMod 10.1 yüklü yani rom var. Bunu kaldırmak istiyorum.

yunus486

yunus486

Üye
Hayır tel hafızasında başka rom var mı

yunus486

yunus486

Üye
Peki recovery modda pc teli görüyor mu

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Daha denemedim şarj biraz daha dolsun diye.

yunus486

yunus486

Üye
Tamam şarj olsun biraz daha ve recovery modu aç pc bağla görürse ilk wipelerı yap ve pcye stock rom yada istediğin rom indir kur kurulum talimatına göre sonra reboot de görmesse sadece wipeları yap ve reboot de sistem dosyasını silme sakın wipe yaparken

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Tamam şarj olsun biraz daha ve recovery modu aç pc bağla görürse ilk wipelerı yap ve pcye stock rom yada istediğin rom indir kur kurulum talimatına göre sonra reboot de görmesse sadece wipeları yap ve reboot de sistem dosyasını silme sakın wipe yaparken
Senin face falan varsa oradan konuşsak böyle zor oluyor. Bir de ben kendim yüklemedim zaten CM'yi o yüzden pek bilmiyorum hem yardımco olursun.Recovery Menu Geldi :D Telefonu şarjdan çıkarayım mı?

Üst Alt