Uygulama Telefona Bir Şey Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

yunus486

yunus486

Üye
Lg lerde farklı değil recovery moda alabiliyorsan gerisi kolay

• Beğen
Tepkiler: Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
İşte alamıyorum lg logosu geliyor sonra açılmıyo. Brick mi olmuş :S
Lg lerde farklı değil recovery moda alabiliyorsan gerisi kolay

Ses açma ve power tuşuna basılı tutunca recovery açılıyor LG Optimus G'de. Şarja taktım telefonu LG logosu geldi kapandı. Sonra normal açmayı denedim aynı şey oldu. Bu seferde Ses açma ve power tuşuna bastım recovery açmak için. Ekran gelene kadar basılı tutmamız gerekiyomus. Bekledim bekledim gelmedi ekran. Ama Bildirim ışığı kırmızı renkte yanıp sönüyodu. Elimi çekince kırmızı ışık söndü. Ekranda siyah bir ekran var gibi.

yunus486

yunus486

Üye
Şarj var mı ve artık recovery mod açılıyor mu

• Beğen
yunus486

yunus486

Üye
Şarja yenimi taktınız yoksa ne zamandan beri takılı

• Beğen
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Bayadır Takılı.

yunus486

yunus486

Üye
Eğer tel hiçbir tepki vermiyorsa hard brick olmuştur ve garantiye yada telefoncuya vermen lazım

• Beğen
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Eğer tel hiçbir tepki vermiyorsa hard brick olmuştur ve garantiye yada telefoncuya vermen lazım

Power tuşuna basıyorum lg logosu geliyor sonra hemen gidiyor. Ama siyah bir ekran var. ışık çok az geliyor. Bir de telefon rootluydu garanti anlar mı, alır mı?

yunus486

yunus486

Üye
Anlamaz çünkü tel açılmıyor ve bunlarda tele firmware tekrar kuracakları için tel aldığın gibi olacak alırlar yani güncelleme yaparken oldu de birley olmaz inşallah düzelir ama bi araştır ben optimus g yi çok bilmiyorum belki toolkit vb gibi uyg varsa olabilir

• Beğen
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Anlamaz çünkü tel açılmıyor ve bunlarda tele firmware tekrar kuracakları için tel aldığın gibi olacak alırlar yani güncelleme yaparken oldu de birley olmaz inşallah düzelir ama bi araştır ben optimus g yi çok bilmiyorum belki toolkit vb gibi uyg varsa olabilir

Yok kardeşim googlede bu telefonla ilgili bir şey bulamıyorum. Kullanıcısı çok değil heralde. Bulsamda XDA gibi yabancı sitelerde oluyor ingilizcem onları anlayacak kadar yeterli değil.

yunus486

yunus486

Üye
Yinede aklında olsun eğer recovery mod açılırsa wipe ları felan yap ve bir rom yada stock rom kurmayı dene

• Beğen
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Teşekkürler. Ekranda yine lg logosu çıktı 1 saniye falan durdu kapandı yine. Şarjdan çekeyim mi?

yunus486

yunus486

Üye
Biraz daha dursun sonra çek sonra biraz öyle dursun dene yine olmassa mecbur servis

• Beğen
yunus486

yunus486

Üye
Önemli değil yine de buraya yaz gelişmeleri

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil yine de buraya yaz gelişmeleri

Tabi ki.Ya aklıma takıldıda, telefonu rootlamadan ve rom yüklemeden önce telefonun içindeki backup programıyla yedekleyip bilgisayarıma atmıştım. Telefon servisten gelince o yedeği kurabilir miyim?

yunus486

yunus486

Üye
Bence şöyle yapın programı tekrar yükleyin ve yedek alın çünkü program yedeği nereye alıyor ona bakmak için sonra bulun nereyr alıyor ve ordaki yedeği silin sizin yedeği yükleyin ve uyg geri yükleyin bence olur ve teli pc ye bağlayın ses açma kapama ve güce basılı tutun download moda almak için ekranda download mod yazıyorsa sizr bir link atıcam oradan yapabilirsiniz açılmassa zaten hard brick olmuştur

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
    Konu Sahibi
Bence şöyle yapın programı tekrar yükleyin ve yedek alın çünkü program yedeği nereye alıyor ona bakmak için sonra bulun nereyr alıyor ve ordaki yedeği silin sizin yedeği yükleyin ve uyg geri yükleyin bence olur ve teli pc ye bağlayın ses açma kapama ve güce basılı tutun download moda almak için ekranda download mod yazıyorsa sizr bir link atıcam oradan yapabilirsiniz açılmassa zaten hard brick olmuştur

İyi de program telefona yüklüydü adı backup tı. Onun nereye yedek aldığını buldum ve sadece -sanırım- o programın açabildiği bir formatta kaydetti. Onu pc ye attım. Şimdi telefonda CM romu yüklü olduğu için o program yok. Olsa bile geri yükleyemem telefon açılmıyor.

muratdrsm

Üye
O zaman supersu ayarlarindan root kaldira bas

yunus486

yunus486

Üye
Hayır ben onu servisten gelince yapın diye yazdım 2. Yazdığımı deneyin siz bi

Üst Alt