Uygulama Telefon ve Bilgisayardaki Reklamları Engellemek

Sponsorlu Bağlantılar

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Denedim hepsi aynı sadece adblock'a göre biraz daha fazla reklam engelliyor. Youtube'da çıkan reklamları engellemedikten sonra ne yapalım. :D :D :D

Cadillac34

Üye
Denedim hepsi aynı sadece adblock'a göre biraz daha fazla reklam engelliyor. Youtube'da çıkan reklamları engellemedikten sonra ne yapalım. :D :D :D
Youtubeye giriyorum ve reklam görmüyorum. Bende ABP yani AdBlock Plus kullanıyorum.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34
ezioTD

ezioTD

Üye
Ben youtube'de hiçbir videoda reklam görmüyorum

Cadillac34

Üye
Videoların arasında çıkan reklamları adp nasıl engelliyor çok merak ediyorum.
Denemesi bedava. :D Hala reklam çıkıyorsa o zaman kullandığın AdBlock eklentisi değildir.

Son düzenleme:
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:tşk:

Silinen Üye 2613395

Silinen Üye 2613395

Kapalı Hesap
:tşk:

lazye

lazye

Üye
Bende adguard kullanıyorum bende genel itibariyle mutluyum ama adblock plus çoğu sitede işe yaramıyor.

Cadillac34

Üye
Bende adguard kullanıyorum bende genel itibariyle mutluyum ama adblock plus çoğu sitede işe yaramıyor.
AdBlock Plus kullananları bildikleri için engelliyorlar. Ama onun da çözümü var. :D

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Bence pek bisey farketmiyor reklamlar çıkıyor zaten degisen bisey yok bazı uygulamlarda biraz engellesede degisen bisey yok

ezioTD

ezioTD

Üye
Ya arkadaşlar nasıl reklam çıkıyor anlamıyorum. Bi önerilere kulak verseniz her şey hallolacak. Önceki cevaplarımda söylediğim gibi uBlock Orign kullanıyorum zerre reklam yok.

sado_27

sado_27

Üye
Arkadaşım o reklamları mecbur görmek zorundasın. Adam reklamlarla para kazanıyor. Biz de biliyoruz televizyondaki bir saatlik yayının reklamlarla 2 saate çıktığını. Ama şöyle düşün. Reklam olmasaydı sen son çıkan filmlerden veya dizilerden nasıl haberdar olacaktın? Reklam güzeldir ancak fazlası sıkıntılı.

KONU TV REKLAMLARI DEGIL ZATEN TV IZLEYEN YOK COGUNLUK INTERNETTEN IZLIYOR FARKINDAYSAN YINE SOYLUYORUM konu bunlar zaten tv de işe yaramıyor ;)
benım zaten tv reklamlarına bısey degıgım yok zaten konuda tv reklam engelleme degıl farkındaysan konuya hakımsen adblock vs pc ve telefon ıcın sen bır uygulama kullanırken veya oyun oynarken veya en basıt olarak youtubeden vıdeo ızlerken cıkan son fılmle senın ne alakan var bır konuyu merak edıyorsun googlede arastırıyordun carttttt reklam ee zaten kota dayanmıyor telefonlara bıde reklamlar yıyor anlatabıldımmı reklamcı arkadasım :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
KONU TV REKLAMLARI DEGIL ZATEN TV IZLEYEN YOK COGUNLUK INTERNETTEN IZLIYOR FARKINDAYSAN YINE SOYLUYORUM konu bunlar zaten tv de işe yaramıyor ;)
benım zaten tv reklamlarına bısey degıgım yok zaten konuda tv reklam engelleme degıl farkındaysan konuya hakımsen adblock vs pc ve telefon ıcın sen bır uygulama kullanırken veya oyun oynarken veya en basıt olarak youtubeden vıdeo ızlerken cıkan son fılmle senın ne alakan var bır konuyu merak edıyorsun googlede arastırıyordun carttttt reklam ee zaten kota dayanmıyor telefonlara bıde reklamlar yıyor anlatabıldımmı reklamcı arkadasım :)
Büyük harflerle yazdıklarını düzeltir misin? Çok açıklayıcı oldu sağol.

Son düzenleme:

niocloul

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim...

Üst Alt