Telefon Tavsiyesi Telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
thuglife

thuglife

Üye
    Konu Sahibi
Telefon tavsiyesi
Arkadaşlar emektar nokia 6630 cep telefonuma verdiği hizmetten dolayı teşekkür edip emekliye ayırmak istiyorum haliyle yeni telefon almak istiyorum ancak nokia e72 ile blackberry 8900 curve arasında kaldım,ikinci el alacağım sizce hangisini almalıyım.

NOT: Nokia E63 alacaktım aslında telefonlara çok para harcayan ve sık değiştiren birisi değilim ve internete girmek için bu tarz telefon almak istiyorum.E63 ü şimdilik eledim ama onuda tavsiye ederseniz fikrim değişbilir.

Utku

Utku

Üye
e72 güzel telefon alabilirsin

Sandrake

Sandrake

Üye

Remil_53

Üye
E72 al. Pişman olmassın :oke:

silver021

silver021

Üye
Internet icin dokunmatik ekranli telefonlar her daim sana rahat bir kullanim imkani sunacaktir. sen bu önerimide bir düşün. tuş takimiyla sahidende zor oluor telefonda hakimiyet saglamak :) lakin e72 yi kardesim kullanior genel itibariyle şık sağlam vede resim netligi güzel. ancak sistem olarak çok yavaş. msjlarin açilma süresi 5 saniyeni alior telefon arada donup takiliyor.

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Oba 6630 bendenmişin kardeş benimde öyleydi ama emekli oldu,E72 derim yada hangisini alırsan al kesinlikle memnun kalırsın ama blackberry olarak düşününce nokıa yı geçiyor:oke::oke:

maxirabit

maxirabit

Üye
İkinci el'e yönelme cebine göre uygun olsun ama 0 al sorunu çıkarsa ikinci elin çok dert yanarsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...