Telefon tavsiyesi lütfen...

• 22 Eylül 2012
  • 794 Okunma
  • 18 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar android güzel bir telefon almak istiyorum java destekli medyası guzel olan dokunmatik 700 lira gibi bir bütçem var ama çok cazip birşey olursa 800 e çıkabilirim
    ne tavsiye edersiniz şimdiden ilginiz için teşekkürler..

Yazan: Nobre5454
  2. Kardeş 2.el bi Galaxy S II almanı öneririm zaten yakında Android 4. Güncellemesi geliyor

3. 0 almak istersen galaxy w, ace 2 , sony xperia neo v, sola olabilir

4. evet ben de xperia sola yı öneriyorum

5. Ace 2,sola ya bak

6. xperia sola tip olarak çok iyi fakat sar değeri biraz fazla diyorlar ace 2 ye ben bir türlü ısınamadım bence 2.el s2 veya diğer 2 tercihe bakınız.

7. galaxy w - ace 2 - bide sar değeri sorun olmazsa neo v ;)

8. Kesinlikle temiz 2.nci el s2 al derim güncelleme gelecek çünkü

9. Dostlar sar degeri nedir _?

- - - Eklendi - - -

Dostlar sar degeri nedir _?

- - - Eklendi - - -

arkadaslar birde galaxy s5830i tavsiyesi aldım nasıl telefon sizce birde fiyat aralığı nedir ?

10. Samsungların sar değeri düşük olur hatta galaxy s'in sar deyeri bayağı bir düşüktü:)

11. sar değeri nedir kafayı yicem :)

12. ben galaxy w kullaniyorum.2gun once aldim cok memnunum telefondan.cok guzel(genoadan gecis yaptigim icin devrim gibi bir sey oldu:D)

13. Aslında sar değerine çok takılma derim neden dersen,zaten şu anda oturduğun yerden bile vucuduna radyasyon yükleniyor:)

14. hiç üşenmedim araştırdım ama sen eksi yön gibi söylemişin :) düşük olması iyi değilmi :) telefondan memnun kalırmıyım medya sı falan iyimi?

15. s2 dersen tabiki memmun eder eksi yönü değil artı yönüdür az olması ama benim dediğim radyasyon her yerden kapılıyor artık:)
    Düşük olması senin yararına olur sadece geç kanser olursun:)

16. Sar değeri radyasyonla alakalıdır... Google amca ya sorabilirsin... Bunda ters mantık vardır... Yani değerin az olması daha iyidir... Bazı yerlerde 0,6 kritik seviyeyken bazı yerlerde 1 bazılarında da 2 olur ki ben 2 ye çıkan telefon hatırlamıyorum... Türkiye de kaçtı tam hatırlamıyorum... Google amca sana yardımcı olur

17. Standartı aşan sayılar 1'den başlıyor,eyer 1i aşarsa tehlike çoğalıyordur,alında 1 bile olsa onlar pek yararlı olmuyor 2'ye çıkarsa ozaman saatli bomba gibi olur:)

18. Radyasyon değerleri

19. 2 ye çıkan telefon var mi acaba?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 19:22