telefon suya düşerse nasıl hareket etmeliyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hüseyinyalcin

Üye
    Konu Sahibi
telefon suya düşerse nasıl hareket etmeliyim?
arkadaşlar telefon suya düşme gibi bir durumla karşılaşırsak nasıl hareket etmeliyiz bazıları hemen batarya yı çıkar diyo ama e7 de batarya yok yardım ederseniz svinirim

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Bataryayla ne alaka? Bataryayı çıkarınca sanki suya düşmemiş gibimi oluyor veya elektrikmi çarpıyor :ehe

----------Eklendi @ 00:38:55 ---------- Yazıldı @ 00:38:26 ----------

Düzgünce iç dış kurula,plakette vs.küflenme olursa zaten telefon gider.

61semih

61semih

Üye
anlatanlar eksık anlatmıs bataryanın cıkar denılmesının nedenı bataryayı cıkarıp sac kurutma makınesıyle ıyı ce kurut ıcını yanı amaç bataryayı cıkarıp sıcak havanın ıcerıye rahat ulaşması.eskıden bır arkadasım se nun bır modelıyle denıze gırmıs,baya baya telefonla yuzmusbıle sonrasında dedıgımı uygulayarak telefonu calısır hale getırmıstı :) fakat telefonunuz motorola defy ıse hıc bırsey yapmanıza gerek yok şekıl a : [video=youtube;oj-F2aMGxWA]http://www.youtube.com/watch?v=oj-F2aMGxWA&feature=related[/video]

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ilk once bir kurut ve hemen ardindan pirinc dolu kazanoza koy. Pirinc nemi cekmis olacaktir.

dufy85

dufy85

Üye
soru: telefon suya düşerse nasıl hareket etmeliyim?

cevap:
bence telefon suya düşerse fiyatına göre bi süre hareket edemezsin. 1-2 bin liralık telefonsa bi yarım saat donabilirsin
200-300 tl lik telefonsa bi 2-3 dk kitler seni :D

şaka bi yana pil üstündeyken devrelere su giderse çöp olur bunu biliyorum

silver021

silver021

Üye
anlatanlar eksık anlatmıs bataryanın cıkar denılmesının nedenı bataryayı cıkarıp sac kurutma makınesıyle ıyı ce kurut ıcını yanı amaç bataryayı cıkarıp sıcak havanın ıcerıye rahat ulaşması.eskıden bır arkadasım se nun bır modelıyle denıze gırmıs,baya baya telefonla yuzmusbıle sonrasında dedıgımı uygulayarak telefonu calısır hale getırmıstı :) fakat telefonunuz motorola defy ıse hıc bırsey yapmanıza gerek yok şekıl a : [video=youtube;oj-F2aMGxWA]http://www.youtube.com/watch?v=oj-F2aMGxWA&feature=related[/video]

denize giren bir telefonun çalışması mümkün değil. bende aynen onun kurbanı oldum. samsung m3510 vardı cebimde ve denizde son nefesini verdi. direk içini kurut hiç bir işe yaramıyor. telefonun içini açtım yosun bağlamış direk:d: denize giren telefondan ümidi keseceksin. ama havuza dalış yaparda kurutmaya çalışırsın belki bir ihtimal çalışır. :evet:

61semih

61semih

Üye
silver021 bana yalancı dıyorsun kısacası neden boyle bır sey soylıyımki.bence sen bilmiyorsun bazı seylerı calısabılıyor cunku.herzaman calısır dıye bırsey demedım zaten cokra sacma sen allahmısında bıleceksın veya bu konu hakkında calısmalarmı yaptın ıste 100 telefon uzerınde yapılan calısmalarda denıze atıldıktan sonra hıcbırısı calısmadı dıye :S anlamıyorum senin mantıktakıleri

dufy85

dufy85

Üye
yok öyle bişey ya su geçirmez değilse denizde biter telefonun işi

61semih

61semih

Üye
evet ama calıstı ıster ınanın ıster ınanmayın sıze kalmıs herkzaman sans bukadra yaver gıtmez zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...