telefon seçimi lütfen yardımmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
telefon seçimi lütfen yardımmm
arkadaşlar 4 aydır telefon alıcam bir türlü karar veremedim telefondan beklentilerim ise şöyle wifi hızlı olucak 3g olucak şarjı normal kullanımda 2.5 gunden az gitmiycek gps ve 3.5 mm kulaklık girişi olmazsa olmazlardn işletim sistemi ise java kesinlikle olmıycak en kotu ihtimal win. mobile düşünürüm c6 ya baktım klavyesi de var çift led flaş symbian 3 8mp gayet hoşuma gitti qwerty klavyesi de var zaten klavye çok iyi olur daha önce de boyle bi konu açmıştım cevap gelmeedi lütfen biraz insanlara yardımcı olamaya çalışalım ben her gun maxicepte en az 3 kişinin konusuna mesaj yazıyorum ama şimdiye kadar benim açtıım konulara mesaj neredeyse gelmedi :ağlarım:

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Benim konuma cevap yazmadın ama ben yazayım
batarya olayını Bilemem.
Kendim Nokia C3 kullanıcısıyım.
Wifili Tel 350 den basliyor samsung star
Nokia e63-C3-5280-5800
tavsiyem alışveriş sitelerine bak
(teknosa-teknolojix-genpatech-bimeks siteleri)
ordan filtreleme yap wifi li 500 TL ye kadar gibi

orhiorhiorhi

orhiorhiorhi

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim sonunda bi yorum alabildim senin konunu gormedim kusura bakma 5800 düşünmüyorum butcem 800 tl ye kadar el veriyor senn yazdıkların da gayet guzel ama daha iyi bişey almak istiyorum android 1. tercihim htc lere baktım da benm için flaş ve 3.5mm giriş olmalı yani htclerde 2 sini bir bulamıyosun bi telefonda samsung i7500 galaxy ile ilgili hiç güzel yorum goremedim yoksa ıonu da düşünüyordum çok kararsız kaldım yaa

Emrullah_kaya

Emrullah_kaya

Üye
kardeşim bence N8 al yok yok radyo vericisi bile var flash disk okuyo yerleşik gps şarjı 3-4 gün S90 işletim sistemli

fireman87

fireman87

Üye
N8 alırsan 2 hafta sonra satmak zorunda kalırsın.. Sorunları çok ayrıca symbian tutulmayaya basladı.

mobilegeek

mobilegeek

Üye
Bütçen 800 TL ise Optimus Black, ikinci el Galaxy S vb. alabilirsin.

hoss

hoss

Üye
şu yorumları yazarken adamın konuyu actıgı tarihe bakında öyle yorum yazınn

fireman87

fireman87

Üye
06.07.2011 14:14:23 = Emrullah_kaya ; Benim yorumum bu vatandaşa güzel kardeşim :oke:

fireman87

fireman87

Üye
O halde sorun yok dostum :pro:

Ocean258

Ocean258

Üye
Lg optımus black.. tavsıye ederım 3 hafta once aldım fiyatı cok uygun dıgerlerıne gore. tasarımı,wifi hızı ekran reaksıyonu super,şarjı normal kullanımda 2 gun gıdıyor. uygulamaları eglencelı ve bedava ekran parlaklıgı super 700 nıt ıps. smartphone almak ıstıyorsan uygun bı tercıh bunada bak derım kardes. sımdıden hayırlı olsun ne alacaksan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...