İstek Telefon şeçimi konusunda yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
    Konu Sahibi
Telefon şeçimi konusunda yardım!
Arkadaşlar herkese öncelikle selamlar. :bye2:

Şu son günlerde başınızı ağrıtıyorum kusura bakmayın...

Telefon seçimi konusunda önerileri ve görüşlerinize ihtiyacım var.

Size durumu şöyle özetleyebilirim, öncelikle yeni bir telefon alınacaktı bütçe 700 TL Civarlarındaydı, fakat şimdi babam fikrini değiştirdi ve daha üst düzey bir telefon almaya karar verdi.

Seçim yapmakta zorlandığım için sizlere danışmak istedim.

En güçlü 2 aday şuanda Note 4 veya İphone 6, bunların yanında Samsung Galaxy S5 Ve Alpha'da var...
(Note 4 biraz büyük geldiği için ikilemde kaldım, İphone'unda stabilliği beni etkiledi diyebilirim.)

Samsung veya İphone düşünüyorum diğer markaları düşünmüyorum, öneri ve görüşlerinizi bekliyorum...

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

byAndroid

byAndroid

Üye
buyuk gelmezse note 4 . ama ben kucuk cihazlari seviyorum alpha alirdim iphone ve samsung arasinda samsung(android oldugu icin )
Ama o parayada z3 ve z3 compact yakisir

furkankaya559758

Üye
Ben sana Note 4 veya Z3 öneririm. Bu iki telefon hem şarj süresi hem de performansta çok iyi. Ama kaliteli olsun istersen Z3 öneririm.

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
İphone 6s al

Rainesto

Rainesto

Üye
Hocam ben aralarında note 4 öneririm ama z3 almanı tavsiye ederim

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 4 al. Kalem ve multitasking özelliklerini Keşfettikçe diğerleri cacık gelcek

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

Emre

Üye
Note 4 Bir Harika Dostum!

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
note 4 al bencede

EneSismanoglu

EneSismanoglu

Üye
    Konu Sahibi
Benimde kafama en çok yatan Note 4, tek sıkıntım büyük olması...

Bu arada neden İphone 6'yı öneren çok az?

2 telefon arasında bir karşılaştırma yapabilir misiniz? Ve birde neden Z3?

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
İphone 6 al

98farom98

98farom98

Üye
Note 4 ve iphone 6 arasında işlemci ekran ve batarya bakımından büyük farklar var ama iphone 6 da stabillik konusunda çok iyi birde neden Z3 demişsin benimde tavsiyem Z3 olacak daha kaliteli ekran bakımından full hd bence 2k gereksiz daha iyi batarya ve suya toza dayanıklı

-Emre

-Emre

Üye
Sadece Samsung ve Apple diyorsan zaten buradan ne öneri alırsan al hayal kırıklığına uğrarsın. bu işi bilen, adam gibi yapan birilerini tercih et. ama bunların içinden ben note 4 veya Alpha derim. Appleı zaten çıkar :oke:

-Emre

-Emre

Üye
Tabi ki değil. Öyle olsaydı 6s derlerdi; 6 plus değil. Sence de mantıklı değil mi?

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve Gulu Gulu
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bence iPhone 6 al. Android cihazların stabilitesi , güncelliği ve popülaritesi iOS'a göre daha hızlı kayboluyor. Uzun süreli kullanım için iOS. Tabi beklentilerini bilmediğim için böyle söylüyorum.

• Beğen

Üst Alt