Telefon Konusunda Yardım

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
Kız arkadaşıma telefon alacağız.Ben son 1 yıldır bu konulara uzak kaldım iphone 5S alarak androidi unuttum diyebilriz :)

Şimdi bütçe 2bin tl civarı. Note serisini istemiyoruz.
-Samsung S5
-HTC M8
-Sony Xperia Z3
-Extra öneri olabilir.iphone hariç. ios istemiyor.

bunlar arasından hangisi ve neden ?
kız çokta oyun meraklısı değil. Klasik kullanıcı,müzik dinleme nette gezinme vs. arada fotoğraf çeker.bunların hepsi olur aslında ama yinede illa bunu al bak bu bundan bariz üstün diyebilceğiniz ne var ?

king662002

king662002

Üye
Hala telefon almadıysan s5 önerimdir.!!!

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt