Telefon Tavsiyesi Telefon seçimi konusunda kararsız kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

Rainesto

Rainesto

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Yağız Ryan

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Htc m8 i bekle

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Hocam sen bekle bir ara Nokia direk SD801'i atlayıp SD805'li cihaz çıkaracak deniliyordu. Hangi telefonu kullanıyorsun bilmiyorum ama bence beklemelisin. Şuan yeni cihazlar tanıtılacak haberleri orada dönüyor. 1525-830-730..vs. Yani elindeki model idare edebilecek kadar varsa sabret. ;)

• Beğen
Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Öyle yapıyorum 520 var ve çok memnunum telefonumdan Beklicem kararımda o yondeydi saol :-)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
930 nasıl bilmem ama 1520 harika sorunsuz şekilde kullanıyoruz maşallah

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
Takılmalar falan var mı bir anlatır mısın cihazı rica etsem

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Takılmalar falan var mı bir anlatır mısın cihazı rica etsem
Arkadaşım, 1520 ile ilgili ne sorun olabilir düşünüyorum?? Sanırım yok. Yani Windows Phone daha ne kadar akıcı olabilir bilmiyorum.920 den(ilk çıktığında almıştım) 1520ye (onu da martta aldım yani ilk çıktığına yakın) geçtiğimde attan indim Ferrari'ye bindim resmen. Hâlâ da ferrarideyim öyle düşün. Yani sapasağlam sıkıntı yok :)

• Beğen
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Arkadaşım, 1520 ile ilgili ne sorun olabilir düşünüyorum?? Sanırım yok. Yani Windows Phone daha ne kadar akıcı olabilir bilmiyorum.920 den(ilk çıktığında almıştım) 1520ye (onu da martta aldım yani ilk çıktığına yakın) geçtiğimde attan indim Ferrari'ye bindim resmen. Hâlâ da ferrarideyim öyle düşün. Yani sapasağlam sıkıntı yok :)
Hocam youtube a L1520 vs L920 yazın bir video var L920 bazen daha hızlı bazen L1520 çok ilginç. :D L1520 çok çok yeni ve önde bir cihaz.

byAndroid

byAndroid

Üye
930 candir

luckysleven

luckysleven

Üye
Suanda 930 zirveye oturmustur bana gore. Performansini falan savunmayacagim simdi wp de hersey ortada ama tasarim olarak 930 da noktayi koymuslar

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
S800 eski mi :D yapma dostum ekranın full HD olarak kalacak ve bu donanım eskimez kolay kolay :)

• Beğen
osmanmert94

osmanmert94

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ihsan.snmz, Rainesto, ceza87 ve 1 kişi daha

fahabaker

Üye
800-801 muhabbeti tamamen pazarlama sonuc olarak aynı islemci amdnin fx serisi gibi dusun o yuzden rahatca tercihini yap bence :)

• Beğen
freestyleminds

freestyleminds

Üye
Lumia 930 düşün, 32 gb yeterli diye düşünüyorum. Yetmezse onedrive'a yedeklersin :)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
satış politikasının hışmına ugramazsan 2gb ram , sd800 baya götürür seni . tek ihtimal kasıtlı güncelleme vermemeleridir bnce , evet gayet mantıklı

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Yağız Ryan
freestyleminds

freestyleminds

Üye
satış politikasının hışmına ugramazsan 2gb ram , sd800 baya götürür seni . tek ihtimal kasıtlı güncelleme vermemeleridir bnce , evet gayet mantıklı

930'u wp9 alır ve hatta wp10a kadar yolu var diye düşünüyorum.

Yağız Ryan

Yağız Ryan

Üye
    Konu Sahibi
20 MP kamera 32GB artırılamayan hafıza oyunlar artık 2-3 GB yer kaplıyorlar 930, 1520'den geride :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Hafıza benim için önemli değil ama 6 inçlik ekran 1520 için benim açımdan vazgeçilmez

Tüm dünya susuyor Gazze Feryat ediyor

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

breakeromer

Üye
Ben GM discovery kullanıyorum, GM discovery 2'yi incelemeni tafsiye ederim.