Telefon Şarj Olmuyor (YARDIM)

• 5 Ağustos 2014
  • 1425 Okunma
  • 7 Cevap

1. Telefon S3 Mini ve Virginity V13 yüklü. Yaklaşık 1 saat önce şarjım %5'ti elime aldım baktım kapandı, açıldığında %2'ydi. Şarja taktım, 10 dakika sonra baktım %1 olmuş şarj ve telefon aşırı ısınmıştı. Bataryayı söktüm taktım öyle denedim olmadı. Patlıyacak gibi ısınıyor telefon. Nedir sorun.

Şimdi de telefon kapalıyken şarj olduğunda pil simgesi geliyor ya o geliyor 10 saniye sonra tekrar yuvarlak çubuk dönüyor.

Yazan: qwerty65
  2. Şarj soketinde yada şarj aletinde sorun var.
    Garantisi varsa servise gönder

Samsung ile gönderdi
  3. Batarya ömrünü tamamlamış olabilir mi? Ne zamandır kullanıyorsunuz? Şarj adaptörünüz, telefonunuz ve bataryanız orjinal mi?

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Büyük ihtimalle bataryan ölmüştür.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. 1,5 yıl oldu yaklaşık. Telefonda bataryada orjinal.

Başka bir bataryayla deniyeceğim öğrenirim o zaman sorunu. Teşekkür ederim yardımlarınız için.
    ---
    Bataryamı başka bir s3 mini de şarj ettim normal bir şekilde oldu. Daha sonra kendi telefonuma taktım, telefonu rom lu halinden orjinal haline getirdim ama telefon aşırı ısınıyor 52 dereceyi gördü. Şarj yine aynı şekilde olmuyor. Yarın garantiye vereceğim telefonu. Şarj soket yerinin ve bataryanın bozuk olduğunu söyleyeceğim. Herhangi bir şey söylememe gerek yok değil mi?

6. Root'luysan bahane ederler.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. 1,5 yılda bataryanın öleceğini sanmam benim 2,5 yılı aştı gayet iyi idare ediyor
    Isındığını ve şarj olmadığını söyle

8. Yok o işlemleri hallettim download sayacı felan sıfırladım cihaz offical gözüküyor
    ---
    Bir de telefonu aldığım mağazaya mı götüreyim yoksa samsung servisine mi?

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
14/12/2018 - 20:29