Telefon Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerisi
Beyler Yakın Zamanda Telefon Almayı Düşünüyorum da Tavsiyelerinizi almak istedim.
İphone 6, Samsung Galaxy s6 edge,Htc one m9 ve lg g4 arasında kaldım. bide temmuz da xperia z3+ çıkıyor herhalde onu mu bekleyeyim ne yapayım beyler önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler şimdiden :)

Jan

Jan

Üye
Dostum İ phone almanı tavsiye ederim üstelik Şiddetle !!! :):anlas: ki sonra kafanı duvarlara vurma :duvar2:

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Iphone 6 veya g4

Emre

Üye
Ip6 veya 6 plus

wpfurkan

wpfurkan

Üye
M9 hariç saydıkların hiçbiri pişman etmez.
İphone 6, s6 egde ve g4 birbirlerinden çok çok farklı cihazlar. İlk önce ios'mi android'mi ona karar ver.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Iphone 6S ve 6S Plus ı Beklemeni Tavsiye Ederim ;)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
temmuza kadar z3+ beklersen biraz daha bekleyip 6s ve 6s plusa bi bakmanızı tavsiye ederim ama iphone eylül gibi piyasaya gelir o kadar beklemem derseniz de iphone 6 ya da z3+ öneririm

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
S6 alacaksınız biraz daha bekleyin bu yaz 1950 liraya düşecek. Z3+ istiyorsanız biraz beklemek durumundasınız. iPhone 6 yerinizde olsam paraniz sınırlı değil ise almam çünkü ağustoağustosta yeni bir iPhone çıkAcak. G4'ü begendiyseniz alın derim. M9 çok güzel bir telefon fakat ne yazık ki işlemcisi kronik olarak fazla ısınıyor. S6 edge düşünüyor iseniz önce tasarım size uygun mu değil mi karar verin derim.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
0MG90

0MG90

Üye
Bence yazın sonuna kadar bekleyin. Yazın 6S tanıtılacak diyorlar 6 yerine 6S daha iyi olur.
Android olarak Z3+ (erken gelirse), G4 öneririm.

byAndroid

byAndroid

Üye
S6 edge al farkın olur güzel telefon

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Teknolojik cihazları alırken her zaman piyasadaki A sınıfı cihazlara bakmak lazım.
Gönlüm ve mantığım sizin yeni gelecek olan Lukia 640 XL almanızı öneriyor.
Bunun dışında şu an piyasada olan son model Samsung veya IPhone lerden birini almanız.
Onların modelini yazmadım çünkü, hangisine içiniz ısınıyor ise onu alırsınız.
Geleceği beklemek siyaseti ise bana pek mantıklı gelmiyor.
O mantalite ile hareket eder isek önümüzdeki aylarda gelecek olanın yerine de gelecekler olacak değil mi?
: ) )
Alacağınız telefonlarla ilgili forumlarda yazan düşünceleri de takip etmenizde yarar var.

Jan

Jan

Üye
Karar verdin mi :D

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Ben ne olursa olsun iphone şiddetle tavsiye ederim ;) farkı göreceksin ;)

Buğra

Buğra

Admin
G4 pil performansı aralarında en kötü olan maalesef ama tasarım farklı

M9 M8 den farkı yok ama htc markası sonuçta

S6 ise işlemcisi ve yeni tasarımı ile öne çıkıyor

Bana sorarsan eğer pil dert değilse g4 al

AutoMManiak

AutoMManiak

Üye
    Konu Sahibi
beyler iphone 6s bekle diyen arkadaşlarıma diyorum bekle bekle nereye kadar bide şuan iphone 5im var zaten ios biliyorum androidde kullandım önceden android bildiğiniz gibi yavaşlıyo filan ama bu sefer güveniyorum samsunga farklı bi tarza yaptılar telefonu belki işletim sisteminide ona göre düzeltecektir.İphone 6 alsam şuan iphone 5 ten bi farkını göremem yani anlayacağınızı yeni bi telefon istiyorum.g4 ün tasarımını hiç beğenmedim s3+ ın çıkcağı tarih bile belli değil htc m9 ya da s6 edge arasında kaldım s6 edge hem tasarımı olsun hem özellikleri olsun her şekilde beni karşılıyor ancak bunu aldıktan sonrada neden iphone 6 almadım diye kafamı duvarlara vurmak istemiyorum.Bide şöyle bişey duydum s6 edge alanların cogu telefonu değiştirip iphone 6 alıyorlarmış sizde böyle bişi duydunz mu ?
Ve herkese teşekkürler unutmuşum :)

Gggg1994

Üye
Valla bence ios iyidir tabi kişiden kişiye değişir i6+ kullanıyorum 6yı da tavsiye ederim

Üst Alt