Telefon önerisi

• 12 Mayıs 2011
  • 910 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Herkese selamlar arkadaşlar telefon olayına bu aralar çalıştığım için uzak kaldım sizden kamerası cok cok iyi olan fotograf cekımınde ve vıdeo cekımınde sıkıntı yaratmayan bır telefon onerebılırmısınız ınternete fılan gırmesı fılan cokda onemlı degıl fazlada buyuk olmasın normal telefon standartlarında dokunmatık tercıhım degıl:) sadece kamerası ıyı olsun bırde sarjı 2 3 gun fılan gıtsın.sizden onerılerınızı beklıyorum teskkurler sımdıden:bye2:

Yazan: amfibik
  2. n8 ;)

3. n8 buyuk ebatlı bır telefon degıl mı:Dcebe fılan sıgsın rahat tasınsın ıstıyom dokunmatık olmayan bır onerın var mı

4. Kamerada en iyi o :D Tuşlu falan 5mp bulursun.. :D

5. LG GD900 8 MP KAMERASI VAR

VE ÇOK KULLANIŞLI VE ŞIK. Bİ BAK DERİM :oke:

6. sony ericsson xperia x10 mini pro derim 5mp kamera 600 mhz hız android işletim sistemi

7. dokunmatık olmasın kamerası ıyı olsun dıyorsan sonyerıcsson a bak derım normal boyutlarda senın taleplerını karsılıyacak ozellıkte bırcok telefonu var:oke:

8. n8 12mp

9. Arkadaşlar ben sadece mesaj göndermeye yarayacak yüksek sayıda gelen ve gönderilen mesaj hafızası olan ve bunun haricinde extra hiç bir özelliği bulunmayan NOKIA telefon almak istiyorum. Hangi modelleri tavsiye edersiniz.

volkan rüştü

10. bildiğim kadarı ileri bir çok nokia modeli soylediklerini yapıyor 6600 vardı bende onceden 700 msj fılan tutardı hafızada

----------Eklendi @ 23:40:47 ---------- Yazıldı @ 23:35:42 ----------

n8 de buyukce ggelıyor:hmmm

11. bekle biraz daha N8 yada Lg lerı araştır derım. kameraları guzel oluyor gercekten

12. Telefonların içinde en iyi kamera n8 :D büyük de değil bence telefon

13. selam lg markasının optımus me ya da yenı cıkacak olan optımus black telefonlarını tavsıye edebılırım. optimus black 4 inç ekrana sahıp ayrıca nova dısplay teknolojısı ıle uretılmıs yanı cektıgın vıdeo ve resımlerı ekranda daha net parlama yapmadan gorebılırsın ayrıca hdmı çıkısı sayesınde televızyona baglayıp orada ızleyebılırsın :)

14. C7 :allalla: O Daha zarif gibi :hmmm

15. Cevap yokmu arkadaşlar

16. ben n97 imi satıyorum nedeni netbook alma ihtiyacım 6 ay lık kullanıldı.yani daha 18 ayı var garantisinin.kutusu filan herşeyi var..jeletinini daha dün çıkardım.bu telefonun en beyendiğim özelliklerinden birisi de bataryasının normal kullanımda(internetsiz) 3-3.5 gün gitmesi almaya niyeti olan varsa hemen pm atsınlar çünkü netbook u bu ara alabilirim olmasa telefoncuya satıcam fiyatı ise 545 liraya bırakırım en son zaten çok az kullandım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/12/2018 - 12:07