androıd lı telefon almak ıstıyorum ama hangı markadan almalıyım.........

Sponsorlu Bağlantılar

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
androıd lı telefon almak ıstıyorum ama hangı markadan almalıyım.........
evet arkadaslar dusundum tasındım ve en sonunda androıdlı bır telefon almaya karar verdım ama hangı markadan alacagıma karar veremedım benım ıcın en onemlısı olan ınternetten vıdeo ızleyebılmek program sıkıntısı cekmemek sesı ve kamerası cok guzel olması lazım ınternete baglandıgında hızlı bır sekılde olacak benım ıcın bu ozellıkler onemlı arkadaslar bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım fıyatına gelınce onemlı degıl sonucta taksıtle alacagım...........

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Islemcisi 1 ghz ustu olan cihazlara bak marka farketmez

err00r

Üye
flash destekli bir cihaz istiyorsunuz öncelikle buna tercih etmelisiniz. Sehriyar'ın dediği gibi işlemci hızı yüksek olanlara bak, birde dikkat dikkat etmen gereken video çözünürlüğünün ve dahili hafızasının ne kadar olduğunu bilmek ilerde uygulama yüklerken çok sıkıntı çekebilirsin yoksa.. HD video izlemek istersen ram'a oldukça dikakt etmelisin çünkü video izlerken önbelleğe atıyor ve buda bizim cihazın rami ile alakalı bir durum. (Hd izlenir diyen her cihaza aldanma). İnternet dediğinde zaten şuan her cihazda 3g mevcut ben Avea ile speedtest yaptığımda yaklaşık olarak 7-8 mb yakın bir hız çıkıyor ve telefondan bağlantı için yeterli.

william75

william75

Üye
Htc önermem şarjı sorunlu müşteri hizmetleri sıkıntılı. Samsung, Sony ya da Lg'e bakabilirsin.

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
Islemcisi 1 ghz ustu olan cihazlara bak marka farketmez

tesekkurler verdıgın bılgı ıcın

----------Eklendi @ 12:21:43 ---------- Yazıldı @ 12:18:54 ----------

flash destekli bir cihaz istiyorsunuz öncelikle buna tercih etmelisiniz. Sehriyar'ın dediği gibi işlemci hızı yüksek olanlara bak, birde dikkat dikkat etmen gereken video çözünürlüğünün ve dahili hafızasının ne kadar olduğunu bilmek ilerde uygulama yüklerken çok sıkıntı çekebilirsin yoksa.. HD video izlemek istersen ram'a oldukça dikakt etmelisin çünkü video izlerken önbelleğe atıyor ve buda bizim cihazın rami ile alakalı bir durum. (Hd izlenir diyen her cihaza aldanma). İnternet dediğinde zaten şuan her cihazda 3g mevcut ben Avea ile speedtest yaptığımda yaklaşık olarak 7-8 mb yakın bir hız çıkıyor ve telefondan bağlantı için yeterli.

eyvallah kardes ıyı oldu benım ıçın bu bılgıler onemlı dıkkat edecem telefon alırken

----------Eklendi @ 12:23:42 ---------- Yazıldı @ 12:21:43 ----------

Htc önermem şarjı sorunlu müşteri hizmetleri sıkıntılı. Samsung, Sony ya da Lg'e bakabilirsin.

hımm demek htc ler sorunlu bende dıger markalara bakarım sagol kardes

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

az önce HTC nin kendi sitesinde incredible ın özelliklerine baktım 1300 mAh lik bataryayla 310 dk konuşma 130 saat bekleme yazıyor
telefonun özellikleri güzel gibi dursa da şarjı gerçekten berbat 1 günden fazla gitmesi çok zor görünüyor

ayrıca öyle bir donanımda Bluetooth 2.1 ve wi-fi 801/b/g kullanılmış
rakibi olan birçok modelde bt 3.0 ve wi-fi 801-b/g/n standart olmuşken çok saçmalamış HTC

serkan17tevez

Üye
Para sıkıntın yoksa sgs2 al , varsa xperia x10 yada ıdeosx5 ama bunu tavsiye etmem

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Huawei ideos x5 bakabilirsin.800 Mhz işlemci,720p HD video 5 MP LED flashlı kamerası var.

mancukya

Üye
Samsung yada Sony tercih etmeni öneririm, Motorola Türkiyede satislarini bilmedigim icin bir sey demiyorum ama bootlader kapali ve root olayi zor oluyor genelde.
Htc sacmalama rekoru kirmaya basladi, Lg alacagina Cin markali al daha iyi.
Acil ihtiyac yoksa bence 1 2 ay bekleyin ICS sürüm ila 600 ila 1500 arasi cok iyi teller cikacak özellikle Samsung ve Sonynin cok iyi modelleri gelicek ocak en gec subat ayi icinde.
Lg erken model cikarsada gene eski pislik taktigiyle Ginger ile cikartip 2 3 ay icinde güncelleme diyecek ve 1 sene bekletecek Motorola is ebelirsilik devam ediyor satis onayi sonrasi Google Motorolayi hareketlendirebilir.

PriZm

PriZm

Üye
tam olarak bütçeni söylerden daha yardımcı olabiliriz;)

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
tum cevap veren arkadaslarıma tesekkur ederım ınanınkı daha aklımda bır telefon olusmadı aklımda 2 marka var arkadaslar samsung ve htc ama hangı model bellı degıl butceye gelınce en fazla 1000 tl ye kadar ondan yukarısını veremem

PriZm

PriZm

Üye
tum cevap veren arkadaslarıma tesekkur ederım ınanınkı daha aklımda bır telefon olusmadı aklımda 2 marka var arkadaslar samsung ve htc ama hangı model bellı degıl butceye gelınce en fazla 1000 tl ye kadar ondan yukarısını veremem
1100 tl yapabilirsen hepsiburada da galaxy S var.veya 950 tl civarında olan optimus black e bakabilirsin.

htc olarak Desire HD,

Sony ericson olarak ta Neo ve Ray iyidir.

denizci535

denizci535

Üye
lg optimus 3d

waycell

waycell

Üye
Ben 1000 tlye sahibinden. comdan ikinci el lg opgimus 3d aldim tamamen dort dortluk bir telefon 4,3 genis ekran flas destegi uc boyutlu iki boyutlu film ve video cekme cidestegi cift cekirdskli bir ghz islemci 512 mgb ddr iki cift kanalli ram bir ghz gibi calisir kasmaz donmaz takilmaz. 8 gb hafiza hdmi cikisi hd video kayit 2d video ve resimleei 3d ye cevirme falan filan..evet lg guncelleme konusunda sikintili ama bu tele deger sarj olayina gelince coklu dokunmatik kapasitif ekranli her cep telefonu internet duskunuysen hergun sarja takmalisin..

Üst Alt