androıd lı telefon almak ıstıyorum ama hangı markadan almalıyım.........

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
androıd lı telefon almak ıstıyorum ama hangı markadan almalıyım.........
evet arkadaslar dusundum tasındım ve en sonunda androıdlı bır telefon almaya karar verdım ama hangı markadan alacagıma karar veremedım benım ıcın en onemlısı olan ınternetten vıdeo ızleyebılmek program sıkıntısı cekmemek sesı ve kamerası cok guzel olması lazım ınternete baglandıgında hızlı bır sekılde olacak benım ıcın bu ozellıkler onemlı arkadaslar bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım fıyatına gelınce onemlı degıl sonucta taksıtle alacagım...........

anılbaran

anılbaran

Üye
SII alabilirsin :oke:

61semih

61semih

Üye
htc Sensation XL henuz cıkmadı ama yakın zamanda cıkacak gs2 yı sıler gecer bu telefon beats audioyu bılen bılır ust sınıf bır kulaklık yazılım ses kartı uretıcısıdır.senın benım aldıgım 50 60 tl lık kulaklıkları degıl 400 500 tl ustu kulaklıkları ıle ust kısıma hıtap eden bır sırketle calsıtılar hem telefon hoparloru hem kulaklıgı pıyasadakı telefonlar arasında acıkara 1 numara olacagı kesın.telefon budur her acıdan super gs2 nın papucu dama atılacak

bir izle derim

y n s c n

y n s c n

Üye
Bütçe sorun değilse en iyisini al, nexus :oke:

dj eşref

Üye
    Konu Sahibi
htc Sensation XL henuz cıkmadı ama yakın zamanda cıkacak gs2 yı sıler gecer bu telefon beats audioyu bılen bılır ust sınıf bır kulaklık yazılım ses kartı uretıcısıdır.senın benım aldıgım 50 60 tl lık kulaklıkları degıl 400 500 tl ustu kulaklıkları ıle ust kısıma hıtap eden bır sırketle calsıtılar hem telefon hoparloru hem kulaklıgı pıyasadakı telefonlar arasında acıkara 1 numara olacagı kesın.telefon budur her acıdan super gs2 nın papucu dama atılacak

bir izle derim

tesekkurler bır bakayım

----------Eklendi @ 12:11:50 ---------- Yazıldı @ 12:10:58 ----------

şuan aklımda bu telefon var

----------Eklendi @ 12:12:58 ---------- Yazıldı @ 12:11:50 ----------

Bütçe sorun değilse en iyisini al, nexus :oke:

google da arastırayım bakalım ne gıbı ozellıklerı var

axy__yunus

Üye
htc yi tek geçerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt