Telefon önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Telefon önerileriniz
Nokia C6-01 var bende onu satmayı düşünüyorum. Tahminim 450 liraya satarım. Üzerine en fazla 200 lira koyabilirim. Android işletim sistemli ve 1Ghz işlemci hızlı bi telefon almayı düşünüyorum. Var mı bu fiyatlarda telefon modeli. Htc,X-Peria,Samsung olabilir. Şimdiden :tşk:

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
sıfır mı ikinci el mi alacaksın ?

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Onu belirtmeyi unutmuşum :) Sıfır alırım ikinci el pek istemem

R.A.M

R.A.M

Üye
belki neo v bulabilirsin 650 700 civarı

• Beğen
Tepkiler: CABBAR
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
650 tlye aldığın cihaz c6-01'den pek farklı olmayacak hatta hiç farklı olmayacak c6-01 timde dün 680 tl idi düşün ben maceraya girme derim he 800 tl ve üzeri dersen o fiyatlardaki androidlere bakabilirsin ya da ikinci el bir android bulursan temiz 650 lira daha iyi model yine tamam ama 2. ele bulaşma derim.

• Beğen
Purgatory-

Purgatory-

Üye
motorola atrix var hepsiburada da 670 tl ye satılıyo bi incelemeni öneririm isteklerini fazlasıyla karşılar

• Beğen
kmesne

kmesne

Üye
Sıfır alıp internetten alırmısın mesela sanalpazar dan falan ama sıfır

- - - Eklendi - - -

Yani Htc One V yada xperia arc olabilir

• Beğen
Placebo-

Placebo-

Üye
Xperia neo v ?

• Beğen
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Galaxy wonder önerebilirim . 700 lira falandi

• Beğen

trollo

Üye
atrix al f/p telefonu tegra 2 var :)

• Beğen
CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
650 tlye aldığın cihaz c6-01'den pek farklı olmayacak hatta hiç farklı olmayacak c6-01 timde dün 680 tl idi düşün ben maceraya girme derim he 800 tl ve üzeri dersen o fiyatlardaki androidlere bakabilirsin ya da ikinci el bir android bulursan temiz 650 lira daha iyi model yine tamam ama 2. ele bulaşma derim.

Halis 800 olmaz :( 2.el zaten olmaz. Neo v nasıl sence bilgin var mi ? Sevmiyorum c6-01'i sırf işletim sistemi yüzünden

- - - Eklendi - - -

motorola atrix var hepsiburada da 670 tl ye satılıyo bi incelemeni öneririm isteklerini fazlasıyla karşılar

Bakıyorum hemen :tşk:

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Neo v nin piyasada açamadığı oyun yok yeterli bir sebep bence...

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Sıfır alıp internetten alırmısın mesela sanalpazar dan falan ama sıfır

- - - Eklendi - - -

Yani Htc One V yada xperia arc olabilir

Internetten almayı düşünüyorum zaten araştırıyorum :tşk:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Halis 800 olmaz :( 2.el zaten olmaz. Neo v nasıl sence bilgin var mi ? Sevmiyorum c6-01'i sırf işletim sistemi yüzünden

dostum android belleden tabiki güzel ama o fiyattaki değil yani daha iyi birşey alacaksan android al ama o fiyata android alırsan androidide sevmezsin :oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
ICS ve sonraki sürümleri görmek istemiyorsan Atrix'den iyisi yok. Ancak ICS ve sonraki sürümleri görmek istersen Neo V al :oke:

doctorrr

doctorrr

Üye
abi al sende bi' neo v iyidir yani :ok2:

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi

dostum android belleden tabiki güzel ama o fiyattaki değil yani daha iyi birşey alacaksan android al ama o fiyata android alırsan androidide sevmezsin :oke:

Halis uygun bi zamanda pmden konuşabilir miyiz?

- - - Eklendi - - -

ICS ve sonraki sürümleri görmek istemiyorsan Atrix'den iyisi yok. Ancak ICS ve sonraki sürümleri görmek istersen Neo V al :oke:

Dediklerin hakkında hiçbir fikrim yok be Furkan :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt