Telefon Kullanmayi Birakmak .?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Kullanmayi Birakmak .?
Gunumuzun Dunyasinda Telefonlar Artik Insanlarin Neredeyse Bir 'Organi' Haline Geldi.
Sosyal Hayati Bitirdigini Dusundugum Telefonumu Artik Kullanmak Istemiyorum Arkadaslar.

Gecenlerde Kiz Arkadasimla Hic Yapmaya Firsatimizin Olmadigi Birsey Yaptik.
Annesinden de Izin Alip SILA Konserine Gittik Burda Belcika'da.

Ama Kiz Arkadasim Konsere Adapte Olma Yerine Durmadan Arkadaslariyla Mesajlasiyordu.
Rahatsiz Oldugumu Belli Ettim.
Anladida.
Ama Yinede Vazgecmedi.
Bende Yuzumu Asarak Su Lanet Telefonu Ergenler Gibi 7/24 Elinde Tasimasindan Son Derece Rahatsiz Oldugumu Belirttim.
Sonra Telefonu Kapatti.
Konser Boyunca Ne O Konustu.
Ne De Ben.
Zehir Oldu Anlayacaginiz.

Misafirlige Gidiyoruz.
Sofra Kuruluyor.
Adam Yemeden Once Resim Cekip Sosyal Medya Hesaplarinda Paylasmayana Kadar Yemek Yemiyor.

Binlerce Ornek Verebilirim Boyle Ama Uzun Yazi Okuma Hastaligimiz Var Cogumuzun.

Kisacasi 5 Mayistan Sonra Artik Telefon Kullanmayi Birakcam Arkadaslar.

Htc One Sahibiyim.
Bu Saatten Sonra Daha Cok; Kendime, Aileme, Sevdiklerime ve de Kitaplara Yonelmek Sanirim Benim ve Toplum Icin En Iyisi Olacak.

Zamanimi Seviyorum.
Ve Bos Oyun ve Uygulamalarla Oldurmek Istemiyorum.

Sanirim Kendimi Astim. :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı, Dede ve alisait07

turkishield

turkishield

Üye
benimde tlefon garantide 4 gündür..idareten bi nokia kullanıyorum 4 gündür şarjı %100 :) valla root rom uğraşma yok face twitter instagram foursquare yok kafam çok rahat gerçekten :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve Mazlum Somer
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kolay gelsin :)

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
1110 al :pro:

• Beğen
greenmile

greenmile

Üye
En iyisi ankesörlü kullanmak aslında.

• Beğen
Tepkiler: Preloader, maxirabit, Mazlum Somer ve 1 kişi daha
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Keşke bırakabilsem :-(

• Beğen
Tepkiler: İnternettin HOCA ve Mazlum Somer
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bunlar günümüzün acı gerçekleri maalesef dostum.

• Beğen
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Telefon kullanmayı bırakıyorum derken, artık cebinde telefon taşımayacak mısın?

• Beğen
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
    Konu Sahibi
Telefon kullanmayı bırakıyorum derken, artık cebinde telefon taşımayacak mısın?
Yok Hocam.
Hiç Telefon Kullanmicam, Tasimicam.
Yani Bence Bir Insan Cebinde Son Model Yada Eski Bir Telefon Olmadan da Yasayabilir.
Muziksiz Yapamiyorum Sadece.
Onada Alirim Bir Mp3 Player Al Sana Sorun Cozuldu.
Facebook Kullanmiyordum Zaten.
Twitter
WhatsApp
Instagram
Viber

Gibi Hesaplarimida Silcem.
Bakalim Neler Olacak =]

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Yok Hocam.
Hiç Telefon Kullanmicam, Tasimicam.
Yani Bence Bir Insan Cebinde Son Model Yada Eski Bir Telefon Olmadan da Yasayabilir.
Muziksiz Yapamiyorum Sadece.
Onada Alirim Bir Mp3 Player Al Sana Sorun Cozuldu.
Facebook Kullanmiyordum Zaten.
Twitter
WhatsApp
Instagram
Viber

Gibi Hesaplarimida Silcem.
Bakalim Neler Olacak =]
En azından dursun arayan soran olur diye yazmıştım :)

Amarus

Amarus

Üye
bende bırakmıştım bir süre önce ancak geçen gün bir yakınım rahatsızlanınca aramışlar ve ulaşamamışlardı sonra öğrendikten sonra kendimi kötü hissetmiştim bende eski bir telefon aldım sadece arama ve mesaj a yarayan şimdilik işimi görüyor bu kadarı kafi.

ayrıca katılıyorum telefon insanların bir organı haline geldi öyle ki insanlar artık ''telefonumun şarjı bitti'' demiyor ''şarjım bitti'' diyor.

• Beğen
Tepkiler: Preloader, The SLayeR, Mazlum Somer ve 2 diğerleri
maxirabit

maxirabit

Üye
Kiskanc gibisiniz

• Beğen

MaxipmaN

Üye
ben 2ye doğru kalktım yarın işim var şarj da 60 oyun da yok ağır, bitmez dedim güç tasarufuna aldım duruyor öyle ama bu sefer de laptopa bağlandım :D

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
Ev telefonundan sonra 2. En gerekli alet cep telefonu. Merak ediyorum neden sadece sosyal ag vs gibi bakiyorsunuz ki. Hic mi gercekten tam layigiyle kullanan,lazim oldugunda birisini arayan hic mi yok. Boyle yapmak bir konu uzunden bir kisiyi yakmak degil birlerce kisiyi ayni kefeye koymaktir

• Beğen
esmeran3

esmeran3

Üye
Şahsen telefonla sadece facebook da sevdiğim kişi ile konuşuyorum onun dışında başka birşey yok ya arıyorum ya aranıyorum s4 kullanıyorum sarjı 2 gün gidiyor bazen telefonu elime almıyorum helede ARKADAŞLARIM ile takılırken telefonu kullanmıyorum tüm arkadaşlarım da öyle eğleniyoruz :) ve mutluyum Elimde İphone da olsa HTC de olsa SAMSUNG da olsa NOKİA da olsa hatta 3310 bile kullanabilirim :) Nedeni ise sadece gerektiği zaman kullanıyorum ben 1 sene telefon kullanmadım ama öyle olaylar oluyor ki telefon iyiki var diyorum .

• Beğen
FeLonieS

FeLonieS

Üye
Şahsen telefonla sadece facebook da sevdiğim kişi ile konuşuyorum onun dışında başka birşey yok ya arıyorum ya aranıyorum s4 kullanıyorum sarjı 2 gün gidiyor bazen telefonu elime almıyorum helede ARKADAŞLARIM ile takılırken telefonu kullanmıyorum tüm arkadaşlarım da öyle eğleniyoruz :) ve mutluyum Elimde İphone da olsa HTC de olsa SAMSUNG da olsa NOKİA da olsa hatta 3310 bile kullanabilirim :) Nedeni ise sadece gerektiği zaman kullanıyorum ben 1 sene telefon kullanmadım ama öyle olaylar oluyor ki telefon iyiki var diyorum .
Son cümle çok etkileyici olmuş hocam. :)

• Beğen
Tepkiler: esmeran3 ve Mazlum Somer
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
olayı bu kadar büyütmemek gerek sonuçta sen yapıyorsun onlar yapıyor onların telefon kullanmasını engellemelisin. Ya da telefonu aramak için kullanacaksın. O zaman htc one satıp daha az özellikli cihaz alabilirsin. Sonuçta dünyanın bin türlü hali var hastalığı var kazası var belası var. İnsanlar arayabilip ulaşabilmeli. Bazen hayat kurtarabilir. Ama son zamanlarda hayatları bitirebiliyor. Adam araç kullanırken facesine bakarken kaza yapabiliyor. Ama yinede kullanmak lazım

• Beğen
Tepkiler: Mazlum Somer ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Gunumuzun Dunyasinda Telefonlar Artik Insanlarin Neredeyse Bir 'Organi' Haline Geldi.
Sosyal Hayati Bitirdigini Dusundugum Telefonumu Artik Kullanmak Istemiyorum Arkadaslar.

Gecenlerde Kiz Arkadasimla Hic Yapmaya Firsatimizin Olmadigi Birsey Yaptik.
Annesinden de Izin Alip SILA Konserine Gittik Burda Belcika'da.

Ama Kiz Arkadasim Konsere Adapte Olma Yerine Durmadan Arkadaslariyla Mesajlasiyordu.
Rahatsiz Oldugumu Belli Ettim.
Anladida.
Ama Yinede Vazgecmedi.
Bende Yuzumu Asarak Su Lanet Telefonu Ergenler Gibi 7/24 Elinde Tasimasindan Son Derece Rahatsiz Oldugumu Belirttim.
Sonra Telefonu Kapatti.
Konser Boyunca Ne O Konustu.
Ne De Ben.
Zehir Oldu Anlayacaginiz.

Misafirlige Gidiyoruz.
Sofra Kuruluyor.
Adam Yemeden Once Resim Cekip Sosyal Medya Hesaplarinda Paylasmayana Kadar Yemek Yemiyor.

Binlerce Ornek Verebilirim Boyle Ama Uzun Yazi Okuma Hastaligimiz Var Cogumuzun.

Kisacasi 5 Mayistan Sonra Artik Telefon Kullanmayi Birakcam Arkadaslar.

Htc One Sahibiyim.
Bu Saatten Sonra Daha Cok; Kendime, Aileme, Sevdiklerime ve de Kitaplara Yonelmek Sanirim Benim ve Toplum Icin En Iyisi Olacak.

Zamanimi Seviyorum.
Ve Bos Oyun ve Uygulamalarla Oldurmek Istemiyorum.

Sanirim Kendimi Astim. :)
Telefonu baba satsana:D

• Beğen
Tepkiler: Invoke, GDDR5 ve Mazlum Somer
KayraBey

KayraBey

Üye
olayı bu kadar büyütmemek gerek sonuçta sen yapıyorsun onlar yapıyor onların telefon kullanmasını engellemelisin. Ya da telefonu aramak için kullanacaksın. O zaman htc one satıp daha az özellikli cihaz alabilirsin. Sonuçta dünyanın bin türlü hali var hastalığı var kazası var belası var. İnsanlar arayabilip ulaşabilmeli. Bazen hayat kurtarabilir. Ama son zamanlarda hayatları bitirebiliyor. Adam araç kullanırken facesine bakarken kaza yapabiliyor. Ama yinede kullanmak lazım
Gecelerin yargıcı :D

• Beğen
Tepkiler: GDDR5, Mazlum Somer ve Mad EagLe
hookword

hookword

Üye
Hocam yazdığından anladığım sen de bizdensin ihtiyaç dışı tek kullanımın böyle uyku tutmayınca :) Yalnız sorun sende değil çevrende yani seni rahatsız eden diğer kişilerin davranışları. Aynı durumdan bende muzdaribim 12 yıllık arkadaşım veya kardeşim tarafından capslere değişilmek koyuyor tabi. Ama bu gerçeği kabullenmek ve malum dünya hali ne olur ne olmaz diyip 5110 da olsa bir telefon bulundurmak lazım.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt