Telefon Gmail Hesabımı Kabul Etmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

wRei

wRei

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Gmail Hesabımı Kabul Etmiyor
Arkadaşlar öncelikle iyi günler. Dün bir sebepten dolayı gmail hesabımın şifresini değiştirdim. Bilgisayardan gmail hesabıma giriş yaptığımdan sorunsuz bir şekilde giriş işlemi gerçekleştiriliyor. Telefondan markete girdiğimde mail adresim ve şifremi girdiğimde uyuşmuyor diyor. Telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım ama sorun hala devam ediyor. Bu sorunun sebebi nedir. Nasıl çözebiliriz rehber vs. hepsi gitti acilen giriş yapmam lazım. mail adresimdem kişilerimi indirdim ne olur ne olmaz diye. Telefon Motorola Atrix version 2.3.7

canersonmez94

canersonmez94

Üye
şifreni tekrar değiştir sonra gmail uygulamasını telefona kur (market olmadan da interneten indirip kurabilirsin) sonra oradan oturum aç sorun çözülecektir. Gmail buradan indirebilisin benden sana kıyak

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
uzmburak

uzmburak

Üye
sorunun hala devam ediyormu bilmiyorum ama bende bu sorunu yaşıyordum çözümünü buldum ararken konunu görmüştüm çözümü yazıyımda bulamayanlar bulsun diye paylaşıyorum öncelikle google hesap ayarlarına giriyorsunuz uygulamaya özel şifrelerle ilgili bölüm var şimdi izinler kategorisinde oldu arayüz değişti biraz neyse orda android ile olan izni kaldırıyorsunuz yeni özel şifre oluştur diyosunuz baya karışık uzun bi şifre veriyor yazıyo orda zaten tek kullanımlık aklınızda tutmanıza gerek yok diye telefondan o şifreyi yazarak giriyorsunuz hepsi bu (: alıntıdır ama ben uzun süredir arıyordum neyse kolay gelsin (:

emrecarkci

Üye
Allah sizden razı olsun. Rehberim gitti, uygulamalarımı güncelleyemeyeceğim nasıl olacak diye kara kara düşünürken Google'da yaptığım aramada sizin yorumunuza denk geldim. Dünyanın en saçma sorununu sayenizde çözdüm. Rabbım muradiniz neyse onu versin. 🤲

• Beğen
Tepkiler: gonyalı

Üst Alt