Samsung Note 5 - Fabrika Ayarlarına Alma Sonucu Yeni Gmail hesabını kabul etmeme


coderMX

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, ikinci el note 5 aldım, telefonu fabrika ayarlarına almıştık, eve geldim ve gmail hesabımı girmek istediğimde Lütfen telefonun bu cihazın sahibinin hesaplarından birini kullarak oturum açın uyarısını alıyorum. Telefonu satan kişinin abisinin telefon, telefonun fatuası var. Fakat gmail hesabını hatırlamdığını şifresini bilmediğini söyledi.

Bugün odin ile samsung note 5'in stock rom dosyasını yükledim. Fakat yine çözüm olmadı. Tavsiyeleriniz nelerdir?
 

coderMX

Üye
    Konu Sahibi
Forumda hiç kimse yardımcı olmadı. Bugün Samsung servisine götürdüm, 50 TL ücreti varmış. İnternette yayınlanan videoları bire bir yaptım. Bulduğum tüm yöntemler ölmüş, APK falan kurdum, google senkronizasyon yapmadı.
 
  • Üzüldüm
Tepkiler: fatihmenteş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt