Telefon Durduk Yere Isınıyor

• 3 Ağustos 2014
  • 6461 Okunma
  • 21 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar lumia 625 kullanıyorum. Telefonu sıfırlayıp baykuş yöntemi ile hackledikten sonra oldu bu sorun. Telefonu kullanmasam dahi arka kamera tarafı hiç soğumuyor ve rahatsız edici bi ısıda duruyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir acaba ?

[SIZE=2]MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.[/SIZE]

Yazan: csll
    Son düzenleme: 3 Ağustos 2014
  2. Servise goturun bence cihaz durup dururken çalışıyorsa bi sıkıntı var demektir bende 625 kullanıyorum hiç sıkıntı yok

[SIZE=2]İman Gücü ile gönderildi.[/SIZE]

3. durduk yere değildir arkda çalışan bir şey kalmıştır, sizin şuan sistem ne 8.0 mı 8.1 mi, arka planda uygulama falan açık bırakmayın hiç birde sisteminize göre arka planda çalışabilen herşeyi engelleyin birde sorun çözülür büyük ihtimal, birde soft reset yapın

4. wp 8.1 kullanıyorum. Telefonu daha 2-3 gün önce sıfırladım zaten hiç bir şey yok uygulama olarak. Yani arka planda çalışacak uygulama mevcut değil cihazda. Baykuş yöntemiyle telefonu hackledikten sonra oldu bu sorun.

5. Bende arka planda onca şey açık gene ısınmıyor sıfırladıktan sonra böyle oldu diyor bence bi soft reset şart.

6. Heee baykuş varsa iş değişir konu açarken eksik bırakmayın .

7. soft reset deneyin bir baykuş falan ben hiç kurmadım bu kadar etkiliyormu falan sen onu kuranlardan sorsan daha iyi olur

8. İyide baykuşla hackleyince bu sorunu yaşayanı hiç görmedim.

9. Kardeşim gerçektengeçmiş olsun wp ailesi adına halimize bakan gulsunmu ağlasınmı bilemedım

10. teşekkür ederim. Aynen öyle uğraştırıp duruyor bizi :)

11. Am insan bıkmıyor :)

12. Bu arada sorunun kaynağını buldum hattı çıkarınca telefon kendine geldi :) orjinal mikro-sim alma zamanı geldi sanırım :)

13. Benimkide baykuşlu.
    Ya şarjdayken çok ısınıyor yada şebeke üzerinden internete girdiğim zaman yanıyor.sim kartım orijinal micro değil

[SIZE=2]GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...[/SIZE]

14. o baykuşlu olmayan telefonlarda da mevcut benim ki ilk aldığım gibi mobil veride şarjda soba gibi oluyor.

15. Uzun süreli oyun oynayınca ekran falan sapıtıyor,ısıdan el deymiyor işlemci tarafına

[SIZE=2]GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...[/SIZE]

16. Aynen öyle. Dün ben six guns oyununda oynarken haberim yok işlemci soba tabiri az kalır desek yeridir o derece ısındı. Telefon kafayı yedi ekran bi karardı geldi her şey birbirine girmiş ekranda. ilk defa böyle bir sorun yaşadığım için bu ısınmaya taktım.

17. Isınma tüm Windows Phone cihazlarda görünüyor, benimkide durduk yere bazen elime aldığımda ateş gibi oluyor yanana kadar kullan :D

18. Bu baykuş olayı telefon sıfırlanınca gidiyor mu ? Yoksa telefon hala hacklimi kalıyor.

19. Evet sıfırlayınca gidiyor :)

csll bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
14/12/2018 - 19:32