Telefon çekmiyor! (c6-01)

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra60

Buğra60

Üye
    Konu Sahibi
Telefon çekmiyor! (c6-01)
Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama acil yardıma ihtiyacım var.

Telefon güç tasarrufu modunda gayet normalken güç tasarrufunu kapatınca hat çekmiyor. Avea kullanıyorum, şebekeden kaynaklansa diğer telefonlar da çekmez ama onlar normal. Telefonu kaç kere resetledim ama düzelmedi.

Arkadaşlar, normalde kafaya takmazdım ama telefonu sürekli sessiz modunda kullanmak zorunda olduğum için titreşimi hissetmem lazım. Güç tasarruf modunda da öyle bi şansım olmadığı için zor durumda kalıyorum. Format falan da atmak istemiyorum, sonrasında bir sürü işi var. Yardımcı olacak biri varsa gerçekten çok sevinirim.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
tepe üstü düşürdün mü hiç? antende problem olabilir

Buğra60

Buğra60

Üye
    Konu Sahibi
Yok hiç düşürmedim. Antende problem olsa güç tasarruf modunda da çekmemesi gerekmez miydi? Telefon yaklaşık 1 ay annemde kalmıştı, bu sürede de hep tasarrufta kullanmışlar. Yani annem benden aldığı gibi geri verdi. Onun bi etkisi olur mu acaba? Anten telefonun neresinde kalıyor bu arada?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
tepede sağda veya solda olur.tam yerini bilmiyorum.eğer düzelmiyor ise format at bakalım birde öyle dene

achambo

achambo

Üye
3g yi kapatıp dene

Buğra60

Buğra60

Üye
    Konu Sahibi
Format atmak istemiyorum, sonrasında çok uğraştırıyor. Onu son çare düşünüyorum.

3g dediğin mobil veri mi oluyor yoksa şebeke modu yazan yer mi?

achambo

achambo

Üye
Format atmak istemiyorum, sonrasında çok uğraştırıyor. Onu son çare düşünüyorum.

3g dediğin mobil veri mi oluyor yoksa şebeke modu yazan yer mi?

şebeke modu

- - - Eklendi - - -

3g yi kullanmadığında kapat bende hep kapalı sadece dosya indirirken açıyorum mobil siteler ort. aynı hızda yükleniyo zaten opera miniile

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
son çare olarak düşünsen bile format yazılımsal sorunların Pek çoğunu çözer.

Buğra60

Buğra60

Üye
    Konu Sahibi
3g kapatınca oldu. Telefon şimdi çekiyor sağolasın. Peki 3g nin alakası ne bu durumla onu anlayamadım?

achambo

achambo

Üye
3g açıkken 3g nin çekmediği yerde bazen oluyo:)

Buğra60

Buğra60

Üye
    Konu Sahibi
Hmm anladım kardeşim sağolasın :)

furkan10115330

Üye
3g kullanmak istiyorsan çift moda al şebekeni 3g olunca 3g olmayıncada gsmi oto ayarlıyo kafan rahatlar :))

qmzcix

qmzcix

Üye
hard format öneririm

Üst Alt