Telefon Tavsiyesi Telefon Alacam tavsiyelerinizi bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Rygebin

Rygebin

Üye
ya boşver veriyorsa versin.sen ne amaçla telefon aradığını sordun mu kendine telefonu ne amaçla kullanacağım,oyun için mi sörf için mi kamerası nasıl olsun çok fotoğraf çeker misin,film izlemeyi düşünüyor musun izleyeceksen büyük ekran mi istersin,ekran renkleri çok mu canlı olmalı, şarji çok gitmeli mi yoksa akşama kadar idare etsin yeter mi diyorsun bunları listele öyle karar ver ben kendime sordum öyle seçtim g3 ü.pek oyun oynamam ama oynarım boş zamanlarda,müziği kulaklık ile dinlerin hoparlörü neredeyse hiç kullanmam g3 hoparlör bakımından az geri sende bak analiz et

Güncelleme takıntısı var bende hocam güncelleme gelmesse eskidiğini hissedip satıyorum :ehe :ehe. O yüzden uzun kullanmam şart :D Aşırı film izlemem, kamera da gereksiz oyun da oynamam internette gezinirim o kadar ikisi de çok fark etmez benim için tek fark güncellikleri ve yazılımları g3'ün yazılımı daha güzel geliyor ama yazılım desteği pek hoşuma gitmiyor :D

• Beğen
Tepkiler: ICihanBEYI

Sarangni

Sarangni

Üye
Z3 tasarım olarak hiç beğenmiyorum tamam güncelleme önemlidir kasa ekran oranın da %70 gibi kötü bir orana sahip. Şahsen G3 ve Z3 ikisini de almayı tercih etmezdim. Oldu da ikisinden birini tercih edersem G3 32 GB 3GB Ram sahip modeli alırdım.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Güncelleme takıntısı var bende hocam güncelleme gelmesse eskidiğini hissedip satıyorum :ehe :ehe. O yüzden uzun kullanmam şart :D Aşırı film izlemem, kamera da gereksiz oyun da oynamam internette gezinirim o kadar ikisi de çok fark etmez benim için tek fark güncellikleri ve yazılımları g3'ün yazılımı daha güzel geliyor ama yazılım desteği pek hoşuma gitmiyor :D
güncelleme arıyorsan işin zor yılda 2 amiral çıkar oldu artık yani alacağın telefonun belli bi ömrü var :)

• Beğen
Tepkiler: ICihanBEYI ve kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
  • Beğen
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Malesef öyle oldu her yıl telefon atıcam galiba :D :D
insanı telefon almaktan soğutuyor ama yapılabilecek birşey yok keşke 2-3 yılda bir çıksa alt model ile üst model arası çok fark olsa ama böyle de iyi en azından üst model çıkıp diğerinin fiyatı azalıyor hemen :ehe

• Beğen
Tepkiler: ICihanBEYI ve kaankulahli
biyolog4472

biyolog4472

Üye
Bence en iyisi galaxy s5 kesinlikle sportif harika bir telefon

• Beğen

devrimsel

Üye
nexus 6

• Beğen
yaytas

yaytas

Üye
Önerdiğin telefonun işlemcisini bilmiyorsun snapdragon 801 2.5 ghz quadcore işlemci +32 gb lık modelde 3gb 16 lık modelde 2 gb ram var quadhd ekran olduğu için batarya ve performansta z3 den geride kalabilir z3 al kardeşim sen
adam 32 yazmış kardeş o yüzden dedim ama z3 iyidir de 3 gb ram ile işlemci de yakıyor hanı zaten diger g3 çöp

• Beğen
Tepkiler: ICihanBEYI ve vegatablo
vegatablo

vegatablo

Üye
Kardeş ben g3 kullaniyorum 32 gb lık hatta ilk alan 1864. Kisiyim baya oldu bana sor kafana ne takıliyosa

• Beğen
yaytas

yaytas

Üye
  • Beğen

ICihanBEYI

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkür ederim
Yorumlarınız için teşekkür ederim.Herkes yoğunluk olarak z3 demiş bende bilmiyorum para sıkıntılı oldu g3 de düşünebilirim
Benim için müzik,resim, çok kullanırım uyg olarak çok oyun oynmamm twiter face whtaspp sürkli kulanırım
Parada sıkıntı çıktıı

yaytas

yaytas

Üye
g3 alabiliyosan tadından yenmez kardeş

wpfurkan

wpfurkan

Üye
m8 kullanıcısı olarak tavsiye ederim

CsWqIve34

Üye
Yorumlarınız için teşekkür ederim
Yorumlarınız için teşekkür ederim.Herkes yoğunluk olarak z3 demiş bende bilmiyorum para sıkıntılı oldu g3 de düşünebilirim
Benim için müzik,resim, çok kullanırım uyg olarak çok oyun oynmamm twiter face whtaspp sürkli kulanırım
Parada sıkıntı çıktıı
ne kadar paran var haci