Tel hafızasındaki sms leri kart hafızasına aktarma

Sponsorlu Bağlantılar

abdullahedis1985

Üye
    Konu Sahibi
Tel hafızasındaki sms leri kart hafızasına aktarma
Merhaba Arkadaslar Su an nokia 3650 marka tel kullanıyorum.telefon hafızamda silmeye kıyamadıgım ve silmemem gereken 1000'e yakın mesaj bulunuyor.İcinizde bu mesajları tel hafızasından kart hafızasına nasıl kopyalanabilecegi konusunda bir bilgisi olan var ise yardımcı olursa sevinirim simdiden hepinize tesekkürler...

yılmass_

yılmass_

Üye
aynı sorun bendede war yaaa yardımcı olabilecek kahraman yokmuu ??

crazy_scorpıon

crazy_scorpıon

Üye
Aynı sorun bendede var .......
Bilen lütfen yardımcı olsun .......
Şimdiden teşekkürler .......

erhan0052

erhan0052

Üye
kardeş ben n73 te yaptım senn telefonunda olurmu bilmiyorum ama dene istersen pc suit modunda telefonu pc bagla ve yedekle seceneginden bütün telefonunu yedekle..

nessie

Üye
bende n73 var, hafıza sorunu verdi. Mesajları bilgisayara kopyalayıp hard format attım. Ama şimdi mesajları tekrar telefona atmak istiyorum hafıza kartına yani. Ama yapamıyorum, telefona pc suite ile atılıyor. Ama mesajlar klasöründe gözükmüyor. Hafıza kartında diğere kaydediyor. Ordan da açamıyorum, hata veriyor. Biri bana yardımcı olabilir mi??

paradox111

Üye
Arkadaşlar tam olarak hatırlamıyorum. Ama bunu yaparsanız hafıza kartınızdaki mesajlar muhtemelen silinecek. Eğer hafıza kartınızda mesajınız yoksa önemli değil. Yani telefondaki mesajları karta taşımak istiyorsanız önce karttaki mesajları yedeklemeniz gerekiyor. Eğer yedekleme yapmak istemiyorsanız yada kartta mesaj yok diyorsanız siz bilirsiniz. Öncelikle hafıza kartını bilgisayara takın ve private klasörunun içinde mesajların saklandığı bir dosya var o dosyayı silin eğer private yoksa gizli klasörleri göster deyin. Sonra hafıza kartını telefona tekrar takın. Mesaj ayarlarından kullanılan hafızayı tekrar hafıza kartı yapın o an size mesajlar hafıza kartına taşınsinmi diye soracaktır evet deyin. Hoşçakalın arkadaşlar

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar doğru konu burda var

http://www.maxicep.com/yararli-bilg...i-hafiza-kartina-sorunsuzca-tasima-82156.html

• Beğen
Tepkiler: beste yilmaz

Üst Alt