teknosa ve vodafone bayileri skandal

Sponsorlu Bağlantılar

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

alcateli begenmiyor musun

abi ben de demin bu haberi gördüm ondan aklıma ilk alcatel geldi öyle yazdım :ehe yalnız cihazın tasarımı hiç hoşuma gitmedi plastik sanki bi milyonculardaki oyuncak gibi yahu :hmmm hem bir nokia da değil yani :kıskıs:

papakudioflu

papakudioflu

Admin

abi ben de demin bu haberi gördüm ondan aklıma ilk alcatel geldi öyle yazdım :ehe yalnız cihazın tasarımı hiç hoşuma gitmedi plastik sanki bi milyonculardaki oyuncak gibi yahu :hmmm hem bir nokia da değil yani :kıskıs:
alcatel genelde saglam telefon yapar. Cihazin wp7.8 olacagini duşunursek cok ucuz olacagi icin cikmasi iyidir.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
7.8 li teller bile haber oldu ama 7.8 gelmesiyle ilgili haberler yine durdu :(

serinaga

serinaga

Üye
Bu işler arz talep meselesi, bayiler çok satıp kazanacağı paraya bakar, telin özelliklerine değil. Lumia'ların nasıl satış yapacağını kestiremedikleri için böyle söylüyorlar, satış patlaması olsun bak gör o zaman ...

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
tasarım kötü gerçekten bana biraz telsiz görünümü verdi son çıkan telsiz modellerine benziyor

- - - Eklendi - - -

aslında motorola simens panasonic vs modeller neden telefon üretiminde ileri gelemediler merak ediyorum bir zamanlar onlarda meşhurdu

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
aynen kardeşim ama yinede helal çıkarıyorlar birşeyler

papakudioflu

papakudioflu

Admin
alcatel bile onumuzdeki wp'nin yillarin bir numarali sistemi olacagini anlamiş

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
elbet nokia yı karalayacaklar 2bin liralık telleri satmak için

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
ya anlamadığım millet telefonu alırken ilk önce fiyatına bakıyor sanıyorki fiyat yüksekse hem sağlam hem çok özellikli hemde değerli olduğunu zannediyor halbuki iphone5 lumiadan çok daha aşağıda bence ama millet sırf hava peşinde neymiş iphone kullanıyorum 3bin tl verdim almak kolay değil gibisinden.bilende alıyor bilmeyende samsun mesela ekranı camış suratı kadar birini tramvaya binerken gördüm iki eli ile tutmuş bide millet görsün diye bir havalı havalı tramvaya binişi var valla güldüm ben görünce

papakudioflu

papakudioflu

Admin
yok dostum o eskidendi. Şimdiden cevremdeki bir cok iphone4/4s kullanicisi lumia920 almaya karar verdi bile. Evet iphone5 bir onceki modelden cok saticaktir ama bu bizi yaniltmasin. Gelişen pazar buyuklugunu hesaba katarsak aslinda pazar oranlarinda bir onceki model kadar başarili olamayacak.

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
haklısın kardeşim ama benim çevremdeki arkadaşlarda nokianın gidişatı kötü diye hep uzak durmaya çalışıyorlar nokiadan bide zaten herşey ortada lumia gerçekten çok başarılı ve ilerleyen günlerde bunu testler sonucunda göreceğiz

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hele bir wp8 piyasa çıksın o zaman o arkadaşları görürüz. 2 senedir nokia battı battı diyorlar ama bir türlü iflas ettiremediler. Sanki nokia batınca diğer telefonlar ucuzlayacak :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hele bir wp8 piyasa çıksın o zaman o arkadaşları görürüz. 2 senedir nokia battı battı diyorlar ama bir türlü iflas ettiremediler. Sanki nokia batınca diğer telefonlar ucuzlayacak :)
Aynen yahu...

komando04

komando04

Üye
    Konu Sahibi
onlarınki sadece hayal en ucuzu nokia

- - - Eklendi - - -

hem kaliteli hem ucuz hemde güvenilir

esokmen

esokmen

Üye
Samsung kullanicisi olarak siz nokiacilari ezip buzup cop gibi atacagiz demeyecegim cunku nokia lumia ile telefon piyasasina kesin donus yapacaktir. Ve tahtina oturacaktir

Üst Alt