[Teknolog] CoverUp v2.01(0) S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Teknolog] CoverUp v2.01(0) S^1/S^3 Signed
Uygulama ile internetten yüksek kaliteli albüm kapaklarını indirip müzik çalarda görünmesini sağlayabilirsiniz.

CoverUp finds and adds beautiful cover art to all the music on your device with only one press of a button. For advanced users, CoverUp also allows you to manually set cover art from custom searches or pictures stored on the device. CoverUp works with all Symbian touch screen devices and all music files that play on them.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Ediz Yiğit, ultrAslan.sefer, qsaw ve 3 diğerleri

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

uribaju

uribaju

Üye
tşk

meg1ddo

meg1ddo

Üye
işte bu harika bi programı:) teşekkürler ...

• Beğen
Tepkiler: Sensation
karababa.m

karababa.m

Üye
bende bugün tam bunu düşünüyorduö. Acaba forumda böyle bir program var mı diye teşekkürler

• Beğen

eaglevision

Üye
Teşekkürler..

salihk

salihk

Emekli Yönetici
Uygulama ile internetten yüksek kaliteli albüm kapaklarını indirip müzik çalarda görünmesini sağlayabilirsiniz.

CoverUp finds and adds beautiful cover art to all the music on your device with only one press of a button. For advanced users, CoverUp also allows you to manually set cover art from custom searches or pictures stored on the device. CoverUp works with all Symbian touch screen devices and all music files that play on them.

Eklentide Sorun var herhalde yanılıyormuyum ? tıklıyorum tıklıyorum ama indiremiyorum dosyayı

realplayer2

realplayer2

Üye
teşekkürler

mcrunner

mcrunner

Üye
tesekkurler

Dampierre

Dampierre

Üye
bana çok gereken bir uygulamaydı, sağol. bu arada rise against favori gruplarımdandır :D özellikle appeal to reason daki savior şarkısı.

• Beğen
qsaw

qsaw

Üye
çok makbule geçti çok sağol

• Beğen
Re13eL

Re13eL

Üye
teşekkürlelr çok güzel bir pro

• Beğen
Quaresma53

Quaresma53

Üye
kullanımı nasıl arkdaşlar kullananlar bir yardım

ultrAslan.sefer

ultrAslan.sefer

Üye
:tşk:

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
teşekkürler :)

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

denizbaran

denizbaran

Üye
çok iyi oldu benim için, sağolasın

Mert_c21

Mert_c21

Üye
Uygulamada albüm resimlerini bulmaya tıklayınca "Ensure you have a working data connection, and that time and date are set correctyly on your device" hatasını veriyo. Bağlantım var ve saat tarih ayarımda düzgün. Sorun ne olabilir =/

SeHeRBaZ*

SeHeRBaZ*

Üye
...signed..harika...teşekkürler.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt