Öneri Teknik yardım acil arkadaşlar :(

Sponsorlu Bağlantılar

xvoldemortx3

xvoldemortx3

Üye
    Konu Sahibi
Teknik yardım acil arkadaşlar :(
Arkadaşlar merhaba gmd 2 telefonuna sahibim bir süre önce telefonumda kırık oluştu ve sonrasında sıvı teması oldu ve dokunmatiğin bazı tuşları çalışmamaya başladı aynı zamanda batarya şişti servise gönderdiğimde 330 lira masraf cıkardılar. Şu konuda yardımlarınızı bekliyorum telefon için internet üzerinden ne getirtmem gerek ve bunu telefoncu monte edebilir mi acil yardım arkadaşlar

SHS

SHS

Üye
Ekran komple değişmeli ve bir de batarya lazım sana

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Cihaz Kaç Parada 330 TL İstediler

djhiguramos

djhiguramos

Üye
Sayın Göksel Bey telefoncu parçaları getirttiğiniz zaman elbette ki montajlayabilir zira onun da yapacağı iş hasarlı parçaları çıkarıp yerine hasarsızları takmak ancak sıvı teması olmuş bir cihazın sadece şu parçası zarar görmüştür demek pek mümkün değildir siz bir telefoncuya gidip ne kadara yapabileceğini sorun incelesin size bir fiyat versin siz de hangi parçaların değişeceğini sorun, ardından parçaları ben temin edersem fiyat nasıl olur diye sorarsınız.

İyi günler.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Konu açmayıp buraya yazayım istedim.
Şimdi bir ablamın s4 (mini sanırım tam hatırlamıyorum) neyse telefonu var, geçenlerde bozulmuş ve cihaz açılmamış. Bende Servise baktırmasını söyleyip aldığı yer olan Vodafone şubesine verip onlar da servise göndermişler servis bunlara daha sonra dönüş yapmış sorunun iç ekranı yanmış (demişti sanırım) ve değişmesi gerekiyormuş ve bunu kullanıcı hatası olarak görüp 400₺ kadar da ücret istemişler! :karisti:
He baştan da servis dışı muhabbetleri de geçmiş ama neyse o durumu halletmişler.
şimdi! Allah aşkına bu nasıl kullanıcı hatası olabiliyor ya, hiçbir şey yapmamışlar zaten kızı kullanıyormuş.
İç ekranın yanması gerçekten kullanıcı hatası mı arkadaşlar? :hmmm
Abla da mağdur durumda, ben de Android ve Samsung vb modellerle ilgilenmediğim için size sorayım istedim.
Bu durumda ne yapmasını öneriyorsunuz?
Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.

ali54st

Üye
samsungun genel politikası ne olursa olsun kullanıcı hatası olarak gösteriliyo ıphonede öyle bi sorun yok malesef adamlar direk sıfır telefon yolluyolar tğüketici telefonu işte samsungda anca uğraştıyo böyle samsung vardı bendede direk kullanıcı hatası dedi telefon kapandı bidaha açılmamıştı kızdım ıphone aldım en azından kafam rahat bişey olursa garantisi var 400 lira masraf çıktıysa hiç yaptırmayın derim onun yerine ikinci el telefon düşünebilirsiniz s4 mininin iki,nci el fiyatı zaten 400 lira öyle fiyat çıkarması çok saçma yardımcı olabildimmi bilmiyorum ama yapabilceğiniz pek bişey yok malesef

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
samsungun genel politikası ne olursa olsun kullanıcı hatası olarak gösteriliyo ıphonede öyle bi sorun yok malesef adamlar direk sıfır telefon yolluyolar tüketici telefonu işte samsungda anca uğraştıyo böyle samsung vardı bendede direk kullanıcı hatası dedi telefon kapandı bidaha açılmamıştı kızdım ıphone aldım en azından kafam rahat bişey olursa garantisi var 400 lira masraf çıktıysa hiç yaptırmayın derim onun yerine ikinci el telefon düşünebilirsiniz s4 mininin iki,nci el fiyatı zaten 400 lira öyle fiyat çıkarması çok saçma yardımcı olabildimmi bilmiyorum ama yapabilceğiniz pek bişey yok malesef
Anladım, eyvallah ilgin için çok teşekkür ederim.

Üst Alt