Note2 yardım :( E: Can't mount /sdcard hatası

Sponsorlu Bağlantılar

1qaz

Üye
    Konu Sahibi
Note2 yardım :( E: Can't mount /sdcard hatası
Arkadaşlar telefonum note2 yaklaşık bir sene önce ditto note 4 rom'u yükledim. Herhangi bir sorun yoktu. Son 1 hafta içinde telefonumun batarya şişti. Bugün alırım yarın alırım derken yeni batarya alamadan telefonum bir anda kapandı. Açayım dedım hareketli Samsung yazısında kaldı. Rom'dan kaynaklıdır dedim. recovery modda wipe cache yaptım sonra factory reset yaptım son clean to install a new rom yaptım tekrar yükledim rom'u yine de açılmadı. Not: Rom'u telefon hafızasına erişemediğimden flash bellekten yükledim. Telefon Hafızasından yükleme yapmaya çalıştıgımda E: Can't mount /sdcard hatası alıyorum

Hata'nın ekran görüntüsü:

Arkadaşlar eski rom yükledim. Android yükseltiliyor yazıyor 436 doldu 18 dolu en son 36 dolarken 3/36 da kapandı :(
Şimdi de 2/35 da kapandı
1/34 oldu yine kapandı
sanırım tek tek yükleyip yükleyip 1/1 olana kadar aç kapa yapcak kendini.
1/34 de takılı kaldı :((
samsung yazısında takılı kaldı herhangi bir hareketlenme yok.
recovery moda girip factory reset yaptım android yükseltiliyor yazısı gitti yerine android is upgrading yazısı geldi dili ingilizce yaptım sanırım. bu sefer 75 yükledi kapanıp açıldı 8 yükledi ve yine restart yaptı kendini bakalım daha kaç gelecek :/
Starting apps. yazısında donup kaldı. :'(
Beyler telefonum açıldı. Şuan akıllanmayıp ditto 4 rom'unu kurmaya çalışıyorum.
Not: Teknik Servis telefonuma ÇÖP diyip istersen ekranı için telefonunu alabilirim demişti. Telefonunuza bir çare bulamıyorlarsa alın kendiniz araştırıp birşeyler yapmaya çalışın. Ben yaptım düzeldi Telefon...

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
ne çektin be toprağım

1qaz

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kardeş çok çektim. Azmin sonu zaferdir.

Üst Alt