Teknik Yapılacaklar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Teknik Yapılacaklar
Arkadaslar bunlar benim masaüstümde yapılacaklar.txt dosyası altında kayıtlı yapılacaklar listesi :)
Sizin de bilginiz olsun istedim. Buradan takip ederiz .

• kırık link bildir butonu
  • site üstünde genel hit bilgileri
  • 50 dosya çektikten sonra, çekilecek her dosya için 1 mesaj şartı (!)
  • imzalara otomatik kontrol
  • Uygunsuz üye adı ile yasaklanan üyelerin adlarının Uygunsuzuye00001 seklinde nick alması
  • forumdaki ve ana sayfadaki resimlere maxicep.com ibaresi
  • yeni forum yazılımı + seo çalışması
  • tesekkur et yerine Tüm Mesajlara "Beğen" simgesi
  • ziyaretçilere linkler melodiler açık olacak, 5-6 indirmeden sonra üye ol diyecek .
  • konuları manuel etiketleyebilme (açarken, min 500 mesaj şartı)
  • Tüm dosyaları indir seçenegi ( konuda )
  • Her foruma özel icon

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Buraya mı aldın konuyu, hani bizim mesajlar :D
Neyse,daha derli toplu olmuş, sadeleşmiş. Arkadaşları da fikirleri oldukça belirtirler bu "genel" konuda.

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
ozan Hayırlı olsun yeni özellikler forumu akıcı Hale getirecektir bayagı bir değişim olacak :oke:

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Melodiler için dinleme eklentisi koysak mesela ? Adam dinlese sonra hoşuna gittiğinde direk üye olmak zorunda kalsa.Hoş olmaz mı ?

• Beğen
Tepkiler: Tuba
EroL

EroL

Emekli Yönetici
Forumun yapısına uymuyormuş o dinletme şeysi. Olsa çok güzel olur çokta iyi güzel olurdu :D

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
:hmmm

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Ozan etiket konusunu da 250 mesaj ve üzeri yapsan daha iyi olur bence.Çünkü paylaşma hevesi bu seviyelerden itibaren başlıyor. :) 1000 mesaj çok fazla olur.

JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
Benim birde şöyle bir fikrim var konuya bazen 20-30 tane eklenti koyuyoruz bunların tümünü indirebilmek için tek link halinde eklenti yapmak mümkünmü

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Ozan etiket konusunu da 250 mesaj ve üzeri yapsan daha iyi olur bence.Çünkü paylaşma hevesi bu seviyelerden itibaren başlıyor. :) 1000 mesaj çok fazla olur.
Tamam bunu da not ediyorum ama yine de bilinçli bir üyenin mesaj sayısı ile kıyaslanmayacagini biliyorum. 1000 de koysak sınırı, bilinçsiz adam gider nokia konusuna samsung etiketi de atar ve bu bizi geriye götürür.
Benim birde şöyle bir fikrim var konuya bazen 20-30 tane eklenti koyuyoruz bunların tümünü indirebilmek için tek link halinde eklenti yapmak mümkünmü
mümkün, tamam yazalım bakalım yeni sürüme ..

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Tamam bunu da not ediyorum ama yine de bilinçli bir üyenin mesaj sayısı ile kıyaslanmayacagini biliyorum. 1000 de koysak sınırı, bilinçsiz adam gider nokia konusuna samsung etiketi de atar ve bu bizi geriye götürür.

Haklısın.O halde bunun nasıl yapılması gerektiği hakkında bir duyuru geçeriz olur biter ya da başta sadece yöneticiler için aktif olur.

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Evet kredimiz de tamam sunucu ve yazılım giderleri olarak 20.000 tl yatırım yapacağız siteye bu ay içerisinde. Start a bastım :)

Zaten hızlanmıs olan sitemiz daha da kalıcı olarak uçuş pozisyonunda hız ve kararlılıkla devam edecegi gibi, yeni tasarımı da ben bile merakla süpriz içerisinde bekliyorum

Mobil sürüm ve iphone a özel application (daha sonra android e özel de yapılacak belki) Nisan ayında kullanıyor olacağız ...

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Evet kredimiz de tamam sunucu ve yazılım giderleri olarak 20.000 tl yatırım yapacağız siteye bu ay içerisinde. Start a bastım :)

Zaten hızlanmıs olan sitemiz daha da kalıcı olarak uçuş pozisyonunda hız ve kararlılıkla devam edecegi gibi, yeni tasarımı da ben bile merakla süpriz içerisinde bekliyorum

Mobil sürüm ve iphone a özel application (daha sonra android e özel de yapılacak belki) Nisan ayında kullanıyor olacağız ...

Sonra nisan 1 şakası yapma bize ona göre :ehe:
Merakla bekliyorum. Özellikle mobil sürümde ne gibi özelliler olacak merak ediyorum.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Hadi hayırlı olsun.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Bazı yazım hataları ve ing. kelimeler var , zamanla düzeltilebilir ancak 1-2 noktaya dikkat çekmek istiyorum.

Burada neden bu şekilde görünüyor? Ayrıca kalp simgesi bence hoş durmuyor.Onun yerine

ya da olursa nasıl olur?

Rakamdan sonra "Beğeni" yerine "kişi beğendi" olursa daha güzel olmaz mı? "Post by" yerine de başka birşey yazılacak mı? Yazılmasa daha anlamlı olur sanki.

Ekleme :

Bu kısımdaki "Beğeni" yerine de "Beğenilen Mesajları" yazılsa oraya sığar mı? Eğer sığarsa daha açık olur.

• Beğen
Tepkiler: Ozan, EroL ve ' KalendeR '
' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Veysel tercüman oldu bana:)

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Evet konunun en üstteki yerde x üye beğendi yaptım

Soldaki profillerde Beğeni yerine Beğeniler yaptım ( Beğenilen Mesajlar hem sığmaz hem kötü gösterir )

Birkaç ingilizce yazım ve çeviriyi de düzenledim.

Post by yerine de yazan olarak çevirdim

Tek eksiğimiz bence beğen butonu, onu da facebook daki gibi yapmayı düşünüyorum , yeni tasarıma dahil edebiliriz veya grafiker bulursam face deki butonun grisini yaptırıcam

Kalp simgesi yerine de :oke: bu smileyi bile kullansak daha iyi olur :)

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Düzenlenir zamanla da ya Ozan beğeniler de biraz garip be kardeşim:)
Sanki kendi beğendiği şeylermiş gibi..
Aldığı Beğeni ya da ne bileyim Beğeni Puanı gibi bir şey olsa daha güzel olabilir

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Eline sağlık.Yalnız o smiley pek hoş durmaz gibi. :) Facebook like ikonu çok daha iyi bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...