Tek Seferde Sistem Hack %100 Çalışıyor... N95 ve N73'te denendi(Güncel 29.08.2010)

Sponsorlu Bağlantılar

zaymo

Üye
Beyler bu E 52 De çalışırmı olurmu acaba.

dert91

Üye
sertifikayı aldım ama hackleme olmadı programda 1.menüyü seçtikten sonra" removing root cert.."yazıyordu.yardımcı olursanız memnun olurum, bu arada tel :N95 8gb

aynen yardım pls

bektascinar

bektascinar

Üye
eywallah reis

lord3r

Üye
IMEI ile ilgili sorun çıkmaz umarım. Hack işlemi başarılı. :oke:

lastkeys

Üye
tesekkurler

djyt

djyt

Üye
    Konu Sahibi
sertifikayı aldım ama hackleme olmadı programda 1.menüyü seçtikten sonra" removing root cert.."yazıyordu.yardımcı olursanız memnun olurum, bu arada tel :N95 8gb

aynen yardım pls

dostum [email protected] MSN adresimi ekle yardımcı olucam

--------------- Ekleme ---------------

[email protected] MSN adresimi ekle dostum yardımcı olucam

medet38

Üye
Kardeş Allah cc razı olsun.. emeğime sağlık...

digichaos

Üye
kardeş allah razı olsun ne zamandır uğraşıyordum en sonunda yaptım teşekkürler...

must.gsdu

Üye
teşekkürler kardeş allah ne muradın varsa versin bi senin yöntem oldu

ali hu

Üye
:box

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
teşekkürler

sebofb090

sebofb090

Üye
saol opda yapmıstım iki gün oldu gelmedi bende burdan yaptım burda da bekliyorum çok saol

askbank

Üye
anlattıgın gıbı harfı harfıne yaptım ama olmadı telefonum 6730 yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar olusan sorun ıse ''unpacking file'' de takılı kalıyor

klement

Üye
Kardeşim allah senden razı olsun Bu gün N95 8gb Hackledim az önce çok teşekkür ederim aradan neredeyse 1 yıl geçmiş ama hala işe yarıyo yöntem çok ta basi sağol varol paylaşıma devam:aha::aha::nono::yuru:yuru:yuru

samsun007

Üye
madem sertifika alabiliyoruz neden hackle uğraşalım hayret bi şey ya bide sertifika şart diyo

baris_besnili

Üye
teşekkürler kardeş.

Sinanisot610

Üye
sağol gardaş sonunda yaptım