Tedirginlikten kurtuluş güzel!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Sakatlığının psikolojik etkisini ancak kampın ikinci bölümünde üzerinden atan Serdar Kurtuluş'un forması garanti.


Geçen sezonu sakatlandığı için erken kapatan Serdar Kurtuluş, ikinci kamp döneminde kendine geldi. İlk kampta sakatlığının psikolojik ağırlığı altında ezildiği görülen genç futbolcu ikinci bölümde adeta yeniden doğmuş gibiydi. Teknik heyetin gözü gibi baktığı oyuncu sakat ya da cezalı olmadığı sürece sağ kanatta formayı kimseye vermeyecek.
Kurtuluş ise "Allah bir daha sakatlık yaşatmasın. Tribünde olmak, sahada olmaktan daha zor" dedi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt