Team Palio

Sponsorlu Bağlantılar

RockFord Fosgate

Üye
tamam abı gırdık ıddaya kaybeden konu acar ok????keske telefonuna gırseydık:)))))))))))))))))bak gırdık ha ona gore:)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Dec 17 2005, 11&#58;55 PM) [post=229849]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
yawww gokhan ben golfu 4 kapı sanıodum tek kapımıydi,hani şu 1.8 20 valf olanlar
[/b][/quote]

DeLmIrA , iddaayı kaybettin

Golf 1.8 20V Highline >> 4 Kapı

Golfün GTI Modelleri 2 Kapı

İşte tam resimler , gerçi biraz küçük ama idare ediverin.

RockFord Fosgate

Üye
hahahahahahahhaaaaqa kazandım ıste buuu&#33;&#33;&#33;&#33;1.8 20V 120hp 4 kapı azuahahahah delmıra hadı cnm ac konuyu bakalım:)))))))))

Gokhan43

Gokhan43

Üye
120 değil 125 HP

RockFord Fosgate

Üye
neyse 120lı bıseylerdı)ama guzel arabalar satarsanız haber ver gokhan kendıme alırım&#33;&#33;&#33;&#33;cıddı dıorum ha&#33;&#33;

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Biz de ciddi ciddi satıcıyız zaten

Ama takas olacak buradan babam dizel araç bakıyor.

Sen kendine başka araba bakmaya devam et bence boşuna umutlandırmayayım

RockFord Fosgate

Üye
tamam:)bn ıkıncı el 2003-04 model golf veya honda cıvıc tek kapı veya 98-99 VTI bakıyorum:)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
anaaaa 4 müşşşş
nese dedik açacaz artık napalım

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.

RockFord Fosgate

Üye
dıkkatlı olmanın+blgılı olmanın sonucu&#33;&#33;&#33;&#33;ben kazandım:)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
konu maxicepin tozlu sayfalarına karışmadan hortlatiim dedim arkadaslar mazur görün beni

RockFord Fosgate

Üye
team palıo suz olurmu yaw modıfıye ıyı yaptın walla:)))neredesınız palıocularrRRRR???

Gokhan43

Gokhan43

Üye
DeLmIrA;

Bugun 16:18&#39;de senin arabanın yanında durdum , Odunpazarı üst geçidinden önceki ışıklarda.Hatta teypte müzik ayarlıyordun yanında bir arkadaşın vardı.Bizim servisin camları buğuluydu tam olarak kendimi belli ettiremedim ama sendin sanırım.Yeşil yanınca da uçtıun gittin

Sen miydin ?

RockFord Fosgate

Üye
o dur heralde 150-160 yapıyosa sehır ıcınde odur:))))))))))))))))))))))

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Valla yeşil yandığında öndeki arabaya sellektör yaktı

Ayrıca Stoplar Kırmızı , Plaka Kesilmiş , Palio Yazısı İptal ve sinyallerde ( yan ) mavi led ışık vardı

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
delmira cevap beklioz senmiydin o kadar hızlı giden ceza yiycen

RockFord Fosgate

Üye
ewet bubnların hepsı onun arabada war fotolarını gordum yanlara mavı led lerı yenı taktırdı kesın o&#33;&#33;:)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Feb 6 2006, 05&#58;05 PM) [post=273244]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
DeLmIrA;

Bugun 16:18&#39;de senin arabanın yanında durdum , Odunpazarı üst geçidinden önceki ışıklarda.Hatta teypte müzik ayarlıyordun yanında bir arkadaşın vardı.Bizim servisin camları buğuluydu tam olarak kendimi belli ettiremedim ama sendin sanırım.Yeşil yanınca da uçtıun gittin

Sen miydin ?
[/b][/quote]

<div class='quotetop'>(Gokhan43 &#064; Feb 6 2006, 07&#58;03 PM) [post=273340]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Valla yeşil yandığında öndeki arabaya sellektör yaktı

Ayrıca Stoplar Kırmızı , Plaka Kesilmiş , Palio Yazısı İptal ve sinyallerde ( yan ) mavi led ışık vardı
[/b][/quote]

eskisehirde butun bunlari bi araba üstünde yapmış bi palio daa yok benimdir kesin

<div class='quotetop'>(NeedLeFLuff &#064; Feb 6 2006, 07&#58;08 PM) [post=273343]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
delmira cevap beklioz senmiydin o kadar hızlı giden ceza yiycen
[/b][/quote]

polisler bi durdursa neler yapcaklarda ceviremio garipler arka plaka lambalarinida boyadım gece belli olmuo arka plaka

<div class='quotetop'>(RockFord Fosgate &#064; Feb 6 2006, 10&#58;19 PM) [post=273444]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ewet bubnların hepsı onun arabada war fotolarını gordum yanlara mavı led lerı yenı taktırdı kesın o&#33;&#33;:)
[/b][/quote]

dipnot:yan sinyallerim ve parklarım mavi diil beyaz arkadaslar gerci tam bembeyaz yanmıo ama böle açık eflatuna kaçan bi renk rockford avatarda gördu o fotoyu darkred,in 6630la cektik telefonda mavi gorunuo ama,haklısınız bu arada far ampullerinide deiştirdim artık tatıl bıttı yarın aydına donuorum en kısa zamanda son fotolarını koyucam arkadaslar

RockFord Fosgate

Üye
beklıyoruz walla delmıra:)bıde jant taksan sole 17-18 bıde spor yay off&#33;&#33;

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye

işte arkadaslar makinanın son hali budur

Üst Alt