Tavsiye

Sponsorlu Bağlantılar

abandonware

abandonware

Üye
Telefon çok önemli değil ama benim cihaz çok eski. Okulda millet wireless'a bağlanıyor istediği zaman çıkıyor. Ben çıkış yaparsam 1 saat giremiyorum. Bağlantı hatası veriyor. Bi de rezistif ekran olduğu için telefonu birisine verdiğimde kullanımıyorlar. ( kapasitife alıştıkları için ) O yüzden utanıyorum. Hayır telefon , tablet çok umrumda olan şeyler değil ama web'te takılmak bile sorunlu benim cihazla. Tarayıcıdan atıyor. En kötüsü mail okuyorum ama silemiyorum. Kamerası eskiden iyiydi , şimdi çok bozuldu. Kısacası sorunlarını anlatmakla bitmez. Ben anlatırım siz dinlemeye üşenirsiniz. Ehliyeti bir dahaki yaza bırakacağım gibi. Yeni bir telefon almak istiyorum. Evde bir tane sağlam bir bilgisayar var. Onu da kardeşimle paylaşmak zorundayım. ( beraber aldık ) Acaba bir tane daha mı bilgisayar alayım ? Biraz mantıksız geliyor bu fikir. Telefon üzerinde yoğunlaşmam lazım.
Haklısınız hocam. Anlattıklarınızdan sorna telefon çok daha mantıklı geliyor bana, sadece internete rahatça girip maillere bakmak bile hayatı oldukça kolaylaştırıyor. Fakat telefonu utandığınız için değil, gerçektende ihtiyacınız varsa alın derim.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Haklısınız hocam. Anlattıklarınızdan sorna telefon çok daha mantıklı geliyor bana, sadece internete rahatça girip maillere bakmak bile hayatı oldukça kolaylaştırıyor. Fakat telefonu utandığınız için değil, gerçektende ihtiyacınız varsa alın derim.
Kardeşim utanmaktan da değil aslında. Telefon umrumda değil. Umrumda olsaydı bilgisayar yerine telefon alırdım. Arkadaşlar falan hâlâ aynı telefon mu diyorlar. Ben de ilgilenmiyorum falan diyorum. Telefonlarla ilgili konu açılınca az çok bilgi sahibi olduğum için o kadar biliyorsun ama telefonun eski diyorlar. Telefonlar umrumda değil lafından da anlamıyorlar. Mail okuyorum opera minide. Silme yapmıyor. Kendi tarayıcına giriyorum. Çok yavaş ve ağır yüklüyor. Tarayıcıdan atıyor. Arkadaşlar beni aradıklarında (telefonum kapalıyken) telefonu açtığını söylüyorlar. Sürekli donuyor , olduk olmadık şeyler yüzünden kafasına göre kapanıyor. Millet umrumda değil ben kendime bakarım.Ayrıca yazdığın mesaja da sonuna kadar katılıyorum.

• Beğen
Tepkiler: abandonware

Üst Alt